škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 496440

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Uğur ve Emrah Beylerin kullandığı RCD330+ cihazların satış linkleri var idi bu konuda. Birkaç kez paylaşıldı hatta ben de link paylaşmıştım. Bu linkleri bulamıyorum. Yönetim mi kaldırdı?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AliExpress te aidu isimli satıcı vardı.Genelde oradan alıyor.Birde rcd330plus.com var oraya da göz atın.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen aidu auto dükkan ismi satıcı ismi patrick arama kısmından bulabilirsin güvenilir bir satıcıdır çok kısa sürede elinize geçer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SALİM D.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı iktyas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda octavia 1.4 tsi ambiente ile aranıza katıldım. Bundan önceki aracim opel astra 1.3 cdti idi. Konfor anlaminda muthis bir fark var. Gercekten cok memnun kaldim.

Çevrimdışı srkancelk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yarın nasip olursa a5 kasa ambiente paket alacağım km kafama takıldı biraz çok mu acaba 2005 model 216 binde değişen hasar kaydı boya yok araçta hiç kullanmadım bu aracı çünkü

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Perşembe günü 2012 TDI DSG elegance Octavia mi 154bin kmnin sonunda satarak superb e geçiş yaptım. İçimde bir hüzün var hala alışmışız baya.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;652373
Perşembe günü 2012 TDI DSG elegance Octavia mi 154bin kmnin sonunda satarak superb e geçiş yaptım. İçimde bir hüzün var hala alışmışız baya.

Hayırlı olsun Özgür.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: enoktakenokta;652374
Hayırlı olsun Özgür.

Teşekkürler Ender

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

2014 te ilk aracım olarak aldığım fabia dan sonra felicia almıştım. o zamanlarda daha aktiftim forumda. ancak sonra biraz durulduk.
geçen ay 2000 felicia mı sattım ve dün babadana dededen gördüğümüzle tekrar skodayla devam dedik.
2006 a5 kasa 1,6 fsi aldım.

Tekrar merhaba.

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun. Kazasız, cezasız, belasız gönlünüzce sürersiniz umarım.;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu topigi 24.02.2011 yılında açmışım ve 906 mesaj yazılmış ve halen aktif güncelliğini koruyor ve ben o zaman aldığım 2005 Octavia A5 FSI aracıma Atiker LPG takıldı 1.5 yıl önce.
Geçen hafta aracımı sağlam olarak park ettiğim yerden 20 dk sonra tekrar çalıştırmak için bindigimde kontağı cevirdigimde çalışmadı bir kaç defa daha çevirdim çalışmadı bu defa kaskoyu aradım Fethiye vw Seat Skoda özel servise çektirdim kurtarıcı ile.
Aracın Zinciri atlama yapmış ve pistonlar yamulmuş,yağ pompası siboplar sibop kapağı lastikleri contas yağ Zincir seti değişecek dedi usta.
Ayrıca konumlandirici da değişecek dedi.
Şimdilik 5300-5800₺ civarı masrafı var
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun! Onca akıllandırdıkları arabalarda keşke şu trigerin anormalliğini anlayan bir sensör koysalar! Herkesin korkulu rüyası, ya koptu ya kaydırdı.:(

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;654411
Arkadaşlar bu topigi 24.02.2011 yılında açmışım ve 906 mesaj yazılmış ve halen aktif güncelliğini koruyor ve ben o zaman aldığım 2005 Octavia A5 FSI aracıma Atiker LPG takıldı 1.5 yıl önce.
Geçen hafta aracımı sağlam olarak park ettiğim yerden 20 dk sonra tekrar çalıştırmak için bindigimde kontağı cevirdigimde çalışmadı bir kaç defa daha çevirdim çalışmadı bu defa kaskoyu aradım Fethiye vw Seat Skoda özel servise çektirdim kurtarıcı ile.
Aracın Zinciri atlama yapmış ve pistonlar yamulmuş,yağ pompası siboplar sibop kapağı lastikleri contas yağ Zincir seti değişecek dedi usta.
Ayrıca konumlandirici da değişecek dedi.
Şimdilik 5300-5800₺ civarı masrafı var

Geçmiş olsun [MENTION=62]fenomen[/MENTION] ,
Birşey soracağım.aracinizda hiç yüksek basınç pompası hatası yasadinizmi? Tekleme çekişten düşme?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemistanbul;654413
Geçmiş olsun [MENTION=62]fenomen[/MENTION] ,
Birşey soracağım.aracinizda hiç yüksek basınç pompası hatası yasadinizmi? Tekleme çekişten düşme?

Hayır hiç böyle bir şey yaşamadım olsaydı haberim olurdu
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ