škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octiye cam çıtası ve kapı.....

fenomen · 54 · 22252

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arama motorlarında aratıpta "hah bak burda varmış" dediğiniz her sanal mağazayı sakın dikkate almayın, sanal mağaza açmak artık çocuk oyuncağı kaldı, hazır sistemleri var 2 dk kurmakla kurduk sanıyorlar, çok ciddi alt yapı ve takip isteyen bir iştir o, herkesin harcı değildir. Tanınmış, bilinen mağazaların dışına çıkmayın, para bile kaptırırsınız. Naçizane tavsiye :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;207939
Arama motorlarında aratıpta "hah bak burda varmış" dediğiniz her sanal mağazayı sakın dikkate almayın, sanal mağaza açmak artık çocuk oyuncağı kaldı, hazır sistemleri var 2 dk kurmakla kurduk sanıyorlar, çok ciddi alt yapı ve takip isteyen bir iştir o, herkesin harcı değildir. Tanınmış, bilinen mağazaların dışına çıkmayın, para bile kaptırırsınız. Naçizane tavsiye :)
:ok::ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cam çıtasını şu siteden almayı düşünüyorum burdan alışveriş yapan varmıdır,duyumlarınız nedir yarına kadar görüşleriniizi bekliyorum yarın almayı düşünüyorum.
http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=526545&ttype=Details

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;208685
Arkadaşlar cam çıtasını şu siteden almayı düşünüyorum burdan alışveriş yapan varmıdır,duyumlarınız nedir yarına kadar görüşleriniizi bekliyorum yarın almayı düşünüyorum.
http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=526545&ttype=Details
mygokhan Bursa' dan birilerinden alıyordu. Ona da sorsana. Sanırım bu konuyu görmedi. Özel mesaj at bence.:wnk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;208723
mygokhan Bursa' dan birilerinden alıyordu. Ona da sorsana. Sanırım bu konuyu görmedi. Özel mesaj at bence.:wnk:
:+1::ok::ok:

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ereyon'dan daha once alisveris yaptim, guvenilir bir sitedir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhlis OZTURK;208840
Ereyon'dan daha once alisveris yaptim, guvenilir bir sitedir.
tamamdır o zaman alayım da octicik sevinsin garibim.:++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;210794
tamamdır o zaman alayım da octicik sevinsin garibim.:++::++::++:
:++::++::++: Hocam iyi yaparsınız vallahi :D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi aradım bu ereyon sitesini 10 dk ulaşabildim yetkili kişiye kapı eşiklerine de maşbiyel düşünüyordum ama octavia yazmıyormuş onu vazgeçtim ama cam çıtasını almaya karar verdim.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;215811
şimdi aradım bu ereyon sitesini 10 dk ulaşabildim yetkili kişiye kapı eşiklerine de maşbiyel düşünüyordum ama octavia yazmıyormuş onu vazgeçtim ama cam çıtasını almaya karar verdim.

Muhammed bey, kendi aracıma kapı eşiklerine octavia yazılı maşbiyel aldım. montajını da yaptım. Sizin de görmeniz açısından resimleri kısa zamanda yükleyim. Şayet beğenirseniz Ankara'dan alır size yollarım :ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;215811
Tamamdır Hocam :D.Ama cam çıtası çok yakışıcak haberiniz olsun.
Alıntı yapılan: dgca;215837
Muhammed bey, kendi aracıma kapı eşiklerine octavia yazılı maşbiyel aldım. montajını da yaptım. Sizin de görmeniz açısından resimleri kısa zamanda yükleyim. Şayet beğenirseniz Ankara'dan alır size yollarım :ok:
Valla Muhammet Hocama büyük bir iyilik yapmış olursunuz:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;215837
:ok::ok::+1:vallahi süper olur hemde senin aracı görmüş oluruz bu arada.bekliyorum.......

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: my_lord;216251
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-skoda-octavia-a5-krom-kapi-esigi-takimi-super-fiyat-44315804/detay?

Ben haftaya almayı düşünüyorum aradığımız ürün tamda budur.
harika bişi ama octavia orjınal yazısı değil yani oval biçimde değil.:ok::ok:

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=11513&page=15

Muhammet hocam senin istediğin Oğulcan hocamın şu linkte taktırdığı üstte duran eşikler heralde ben kendisiyle görüştüm ama tam olarak bulamadım sen bulursan bana da haber ver.Sen söyleyince dikkat ettim evet üsttekiler orjinal yazı.