škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muhteşem Detailing Çeyizim... :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İşte arkadaşlar sizlere muhteşem çeyizimi sunuyorum. Forumda va mı başka böyle çeyizi olan. Ürünlerin hepsi bitik :++: Daha çantanın içinde olan bitik wax.ları ve polish şişelerini,mf bezleri çekmedim. Buyrun :++::++:

Not:Soldaki kova ile araba yıkamıyorum yanlış anlaşılmasın,sadece içine malzeme koyuyordum :++: Pedler,mf bezler falan bilerek saçılmıştır etrafa. Hep temiz,pırıl pırıl çeyiz fotoları olacak değil ya :++:

Şaka bir yana serviste depoda sağda solda hiç kullanmadığım veya bitip de kutusunu atmaya kıyamadığım detailing malzemelerimdir bunlar. Kimisini tamamen kullanıp bitirdim,kimisi ise belli bir miktarı kullanılmış 2 seneden fazladır öyle yatıyordu. Bunun 3-4 katı kadar da çöpe attım,emeklilik sonrası da kalanları arkadaşıma verdim. Evde 7-8 senelik Turtle Wax,Sonax cilalarım,jant temizleyicilerim vs hepsi duruyor. Hiçbirini atmayacağım kesinlikle. İlk amatör malzemelerim sonuçta. Bir de bitmeye yakın 476's ve Poorboy's Natty's waxlar var. Onların da kutularını saklayacağım hep. Emekli olunca atmanın vakti geldi artık boşları;daha doğrusu anıları. Bunları toplayıp atarken çok üzüldüm gerçekten;ne heveslerle alıp uygulamalar yapmıştım. Forumdaki fotoğraflar olsun,kendi arşivimdekiler olsun hep bunlar ve niceleriyle yapıldı sonuçta...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Düşündüm kendi kendime dedim pet şişedeki sidik mi ya la?

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;196677
:+1:hakkaten göker abi o ne öyle

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hakanım Nestea şişesini diyorsan eğer ki söylersem bir sırrımı vermiş olacağım. Sidik değil ama başka organik bişey :) Sonra bir ara söylerim neye kullandığımı :ok: Diğer ped şişedeki ise bi müşteri vermişti araba şampuanıymış. Kullanmıyormuş verdi ben de attım öyle duruyor birkaç senedir. Yıkamacısı vermiş güya çok iyiymiş,adamın farlarını temizlemiştim temiz farı görüp gaza gelipnce hediye diye vermişti :)
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2011, 22:44:24 Gönderen: mc pherson »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi boş ürün şişelerini atmadın inşallah :D
Alırdık onları ya:(

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;196705
Abi boş ürün şişelerini atmadın inşallah :D
Alırdık onları ya:(
Aynen kullanılır onlar değerlendir abi Atas bulusmasında herkeze 1er tane :++:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Göker bende 1 oda dolusu dolu var onları verebilirim..2 yatak altı da dolu...Kısmetse 4 yada 5 odalı ev arıyorum artık...İsteyene oda dolusu malzeme..

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;196675
İşte arkadaşlar sizlere muhteşem çeyizimi sunuyorum. Forumda va mı başka böyle çeyizi olan. Ürünlerin hepsi bitik :++: Daha çantanın içinde olan bitik wax.ları ve polish şişelerini,mf bezleri çekmedim. Buyrun :++::++:

.....

Emekli olunca atmanın vakti geldi artık boşları;daha doğrusu anıları. Bunları toplayıp atarken çok üzüldüm gerçekten;ne heveslerle alıp uygulamalar yapmıştım. Forumdaki fotoğraflar olsun,kendi arşivimdekiler olsun hep bunlar ve niceleriyle yapıldı sonuçta...

Üstad daha karpuz kesecedik, anaaa hani beraber rötüşlerimi düzeletecedik, erken emeklilik te neyin nesi?Ağlayasım geldi, biz daha örenemeden sizler emekli oluyonuz :uve:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;196677

ulen hakan ilk resmi görüp hemen yorum yazcaktım bende aynısını düşündüydüm

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;196979
Üstad daha karpuz kesecedik, anaaa hani beraber rötüşlerimi düzeletecedik, erken emeklilik te neyin nesi?Ağlayasım geldi, biz daha örenemeden sizler emekli oluyonuz :uve:
Bence asıl şimdi başlıyor...emeklilikmiş peh..
Yeniden...