škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mouse Tavsiyesi...

Can · 36 · 10387

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Klavyedede mousedada Microsoft'un en ucuz olanı.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sana şunu önereyim çıt sesi var ama çok baba bir maouse netbook ile kullanıyorum optik değil lazer ve daha hassas optiğe göre scrolldan sıfır ses çıkıyor ve 2 kademeli ayarlanabiliyor gayet sağlam ve alıcısı ufak click seside normal seviyede..

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-vx-nano-laser-oem-mouse-910-001172/ProductDetails.aspx?productId=bd65888&categoryId=52

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haftasonu Forum İstanbula gideyimde,elimle görüp alayım en iyisi.İyice kafam karıştı :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;197147
Ben sana şunu önereyim çıt sesi var ama çok baba bir maouse netbook ile kullanıyorum optik değil lazer ve daha hassas optiğe göre scrolldan sıfır ses çıkıyor ve 2 kademeli ayarlanabiliyor gayet sağlam ve alıcısı ufak click seside normal seviyede..

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-vx-nano-laser-oem-mouse-910-001172/ProductDetails.aspx?productId=bd65888&categoryId=52

Bunun aynısının ACME marka olanı var.Birebir kalite bununla aynı.Ama çok güzel çalışıyor ve ergonomik..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;197486
Bunun aynısının ACME marka olanı var.Birebir kalite bununla aynı.Ama çok güzel çalışıyor ve ergonomik..

O markayı bilmiyorum ama abi bundan çok memnunum masaüstünde optik mouse um arızalansa direk bundan alırım fiyatıda bayağı düştü ilk zamanlarda 150 tl civarındaydı..