škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç İçi Okuma Lambaları

anıl · 22 · 8582

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anıl;185169
Lambayı değiştirdikten sonra aynı işlemin tersini izleyerek oturtuyorum lambayı sanırım ? Ve iz vb. kalmıyor ?

Aynen öyle tabi tornavidanın kirli olupta döşemeye leke yapmazsa sorun yok :ok:

Çevrimdışı anıl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar , ben de 4 günlük bir yeti greenline ambition sahibiyim. Konu ile doğrudan ilgili olmasa da bu başlığa uygun olduğu için buraya yazıyorum sorunumu. Bugün aracı kitlediğimde araç içi okuma lambaları sönmedi kendiliğinden , sonrasında her türlü varyasonu denedim ancak bir türlü kendiliğinden sönmedi ve sonunda elle kapattım hepsini. Bu tip birşey başına gelen oldu mu ? Bu bir sorun mudur ya da bir kullanımdan dolayı mı bunu yapar yorumunuz var mıdır? Teşekkürler

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lamba anahtarının ''kapı'' pozisyonunda olduğundan eminseniz, kapılardan biri açık/yarı açık kalmış olabilir
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;417345
lamba anahtarının ''kapı'' pozisyonunda olduğundan eminseniz, kapılardan biri açık/yarı açık kalmış olabilir

Anahtar , diğer araçlardaki gibi orta konumda, sadece kapılar açıldığında yanan şekli ile, zaten kapıyı uzaktan kumanda ile kilitliyorum , kapılardan birisi açık kalsa kilitlemez merkezi kilit. Anlamadım gitti , bakalım belki kendiliğinden düzelir , yoksa servise göstermek gerekecek sanırım..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atakaneraslan;417347
kapılardan birisi açık kalsa kilitlemez merkezi kilit. ..............

sürücü kapısı dışındakiler açık olsada kilitleme olur, sürücü kapısı engeller sadece.Switch takılmış olabilir...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı atakaneraslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;417426
sürücü kapısı dışındakiler açık olsada kilitleme olur, sürücü kapısı engeller sadece.Switch takılmış olabilir...

Evet benim dikkatsizliğim(ya da salaklığım :) ) tam da dediğiniz gibi olmuş , bagaj kapağı tam kapanmamış :) ben de eski aracımdan alışkanlık , kilitleyince sesli uyarı olmadı(belki vardır devreye almak gerekiyordur menülerden falan). Teşekkürler bilgilendirme için