škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BIM-Antifrizli Cam Suyu 5.00 TL (24 Aralık)

Can · 8 · 6190

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
24 Aralıktan itibaren BİM'de satışa sunulacakmış.
Fiyat çok uygun,2 bidon alırım,dursun kıyıda :)

5 LT sanırım ürün...
Paylaşayım dedim:ok:

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/antifirizli.html

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kere almıştım ben..Bir bidon var zaten evde..Zaten kolay kolay bitmiyor bendeki silecek sıvısı..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

fabialife

• Ziyaretçi
bu ürünü almayın arkadaşlar, ben geçen ve bir önceki yıl 5 kğ.lık aynı üründen aldım. ürün kalitesiz mavi leke kalıyor suyun aktığı her yerde.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben geçen sene aldım fena değil iş görüyor geçenki karda donma filan yapmadı

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kullanıyorum şuan bisorun çıkarmadı geçen sene bidondaki araba farklıydı sanırım:)
Ayrıca bimde yarın 45*60 mikrofiber yer silme bezide var 2 lisi 2.5 lira gibi birşeydi sanırım

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Super fiyatmis, votka gibi kokmasin ama? :D en son aldigim su resmen votka kokuyor, hic boyle denk gelmemistim, o kokuyu soluya soluya uflesem kac promil cikar acaba  :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cam suyunu dökün mermerin üstüne sonra çakmakla yakmaya çalışın eğer yanmıyorsa anlayın ki bir işe yaramaz :D

efe_38

• Ziyaretçi
bende arabalara birer tane yanlış hatırlamıyorsam nigrin markasınınkinden aldım koydum onlar bu kışı geçirir ama yarın okuldan gelirken markette varsa alırım kışın yazlık evdeki lavabolara falan döküyoruz donmasın diye bari orda işe yarasın :)