škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu kolçak güvenlimidir..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kol dayama arayışı icindeyim fakat servisden aldığım fiyatlar temin icin gececek zaman alternatiflere yöneltti beni. Bitane roomstar a uygulanmıs olan kol dayama buldum, şöför koltuğunun kenarına monteleniyor, kumaşta ufak bir delik açılıyor ve kolçağın demiri koltuğun icindeki demire monteleniyor.

Sizce ne kadar sağlıklı olur ? Üzerine biraz abanıldığında kırılma kopma riski varmıdır?

Fiyatı : 150 lira bu arada..

Kullanan veya fikri olan arkadaslar yardım ederse sevinirim..

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuğa monte olan bu tip kolçaklar ara panele monte edilip vidalananlardan daha sağlamdır onu net diyebilirim..Ancak çok fiyatlıdır dediğiniz gibi çünkü diğer kolçaklar 25-45 TL arasındadır ama dezavantajları işte dediğiniz gibi çok yüklenilemez ve kırılma olasılığı çok yüksektir..

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
25-40 lira olan üniversal kolçaklar tam bir facia zaten. Kalitesizliğinin yanı sıra onu montelemek icin konsola açılan can sıkıcı deliklerde cabası..

Bu koltuğa montelenen kolcağın sağlamlığındanda şüpheliyim, sonradan güzelim koltuğuda deldik çok iyi halt ettik demeyelim..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hem çok pahalı hemde koltuğu deliyorlar. Benim araca (roomster) golf 4 kolçak taktırmıştım Modacar marka. Forumda da konuyu ayrıntılı açıklamıştım ama bir türlü bulamadım arşiv filan olmuş herhalde. Kolçağı 80 liraya almıştım, aracın orjinal yerine monte ediliyor ama kolçakta 2 delik açmak gerekiyor çünkü araç ile kolçağın vida yerleri birbirini tutmuyor. Ama sağlam oluyor nasıl olsa kol dayama için kullanılacak.

Resimler...

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Paylasımınız icin teşekkür ederim, gercekten çok yardımcı oldu fikir konusunda. Cok şık olmus

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.Sadece üst tarafındaki suni deri yüzey terden v.s. dolayı açıldı onuda tanıdık mobilyacıda değiştirdim.