škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2.el piyasa araştırması (sizin önerileriniz nedir)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crazy_tuning

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;179045
Uno alacaksanız dediğim gibi 70S karbüratörlü öneririm, en favori modelidir, en sorunsuzudur. Bir arkadaşım kullandım bakımları düzgün yapılınca sorun çıkartmıyor. Şuan sanırım 260binde ve motoru orjinal ;)

Ama donanım sıfır araçta ;)

ben 70sxie düşünüyorum elektrikli ön camlar, tek noktadan enjeksiyon filan en iyisi diye düşünüyorum hatta en tutulan modeli bu diye okudum bi çok yerde ..
ємιя - є38 ¢σℓℓє¢тισηѕ - ιηηα

уıкıℓ∂ıм уıкıℓα¢αğıм, ѕση ησктαуı уαηℓıуαяαк кσуα¢αğıм..

αℓмαηℓαя мüтнιş ѕözü ; мєя¢є∂єѕ\'ι güνєηℓιк , αυ∂ι\'уι кαℓιтє , вмω \'уι şєкιℓ ιçιη уαяαттıк..

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazy_tuning;179106
ben 70sxie düşünüyorum elektrikli ön camlar, tek noktadan enjeksiyon filan en iyisi diye düşünüyorum hatta en tutulan modeli bu diye okudum bi çok yerde ..

açıkçası biz de öyle düşündük 1.4 sxie aldık 97 model. ancak pişman etti çıkarttığı arızalarla. uno-tipo-tempra serisi ilk full robotize üretim araçlardan. bu yüzden elektronik aksamları çok hassas. ben de illaki uno alacaksanız 70s tavsiye ederim.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uno SX im vardı, iyi kacardı ama durmazdı :-),  kronik sorunu ön düzen problemi diye biliyorum, lıkırtıları kesmek cok zordu, narindi biraz, benzinlisi cok yakıyordu,
sonrasında 98 Hyundai Accent imde oldu, memnundum, sorun cıkarmadı bana, sadece 1,3 oldugu icin 90km ile 120 km arası motor cok bagırıyordu biraz, 120km den sonra ses azalıyordu, sedanları gayet kullanıslı, balina kasa diyorlar sanırım, emsal toyota honda lara yakındır, seceneklerden Hyundai yi tercih ederdim,

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Tek nokta enjeksiyonluları bende problemli diye biliyorum. Özellikle LPGde. Karbüratörlü almakta fayda var ;)

Çevrimdışı crazy_tuning

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şeytan bi tane blackline al bin diyo çıldıracam her araba mı sorunlu olur ya :sopa:
ємιя - є38 ¢σℓℓє¢тισηѕ - ιηηα

уıкıℓ∂ıм уıкıℓα¢αğıм, ѕση ησктαуı уαηℓıуαяαк кσуα¢αğıм..

αℓмαηℓαя мüтнιş ѕözü ; мєя¢є∂єѕ\'ι güνєηℓιк , αυ∂ι\'уι кαℓιтє , вмω \'уι şєкιℓ ιçιη уαяαттıк..