škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fsi lara lpg uygulanabiliyormu

hamasi · 100 · 33835

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;177107
Allah yar ve yardımcın olsun kurban.İnan zor seçim aynı sıkıntı şuan bende de var .
osman bey hala düşünüyormusun sen lpg olayını yoksa vazgeçtin mi,bende no problem 5 tl ye kadar dayanacağım ben.daha da olmazsa toroslarla takas düşünürüm:kiki::kiki::kiki::hanz::hanz:

Alıntı yapılan: igo_ist;214959
Romano takıyolar BLF motor numarası ile başlayanlara sorunsuz fiyatı ise 2400 TL civarı
blf derken fsi mi yoksa mpi mi?octobüs olaya hemen el koysun olaya.:hanz::hanz::hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bir tane fsı passata lpg takmışlardı geziyorlardı.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben artık lpg olayını bir kenara kendi halinde bıraktım.Memlekette görüşmediğim LPG satıcısı takıcısı distiribütörü,karbüratörü kalmadı.
TEK SONUÇ ÖLÜMÜNE BENZİN (ki bu artışlarla yakındır.)
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
FSI araç bu memlekette çılgınlık.lpg takılmaz,adam gibi akaryakıt bulamazsın ışık yakar.Ne olacak fsı lının hali.Avealı olmayan mağdur çocuk yanımızda şenşakrak oluyor.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
FSI ya lpg demek kavgada bile söylenmez hale geldi arkadaş

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüp takılabilen 124 ile başa baş takaslı fsi octi :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;216807

:++::xx::kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176594
Anlıyorum... Takasa girmeye çalışınca işler öyle oluyor malesef. Güzelce fotoğraf çekip ilan verin, herhalde sattığınızın 3-4 bin tl fazlasına lpg'li MPI alabilirsiniz. Bu da makul sayılır.

Bu arada galerici yazdığına bakmayın, biraz fazla araç değiştirdiğim için öyle layık görmüş arkadaşlar ;)
bu bahsedilen fsi kaç km de idi neden ben bunu araştırmamışım acaba yoksa  ambiante paketmiydi,daha yeni igo_ist arkadaş 26 kasur kusura almış yaw.
Alıntı yapılan: igo_ist;214959
Romano takıyolar BLF motor numarası ile başlayanlara sorunsuz fiyatı ise 2400 TL civarı
benim octi blf kodlu ama lpg siz devam edeceğim lpg bana çok soğuk geliyor.orjınal olması herdaim güzeldir.:D
Alıntı yapılan: octobus;216774
FSI araç bu memlekette çılgınlık.lpg takılmaz,adam gibi akaryakıt bulamazsın ışık yakar.Ne olacak fsı lının hali.Avealı olmayan mağdur çocuk yanımızda şenşakrak oluyor.
neden çılgınlık olsun yaw ben jetta alacaktım alamadım fsi param yetmedi,golf goal alacaktım param yetmedi,en sonunda garibim octiyi zor buldum hem de fsi olduğu için.:lklk:

Alıntı yapılan: serkan35;216807
ben sizin yerinizde olsam canınıza takettiyse daha düşük b sınıfı bir araçla takas ederim lpgli veya dizelli.
Alıntı yapılan: octobus;216809
:lklk::lklk::D:D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216809
hocam senin araç blf kodluysa sorun yok o zaman neden kafaya takıyorsun ki...:hhh:

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abilerim blf kodu olsa ne yazar 3000 tlye mal oluyor sadece lpg ile gitmiyor benzin lpg dönüşümlü oluyor buda %20 civarında ekonomi oluyor.FSI araçlarda bulunan ısı senörleri devreye giriyor ve benzinle soğutmaya başlıyor.....vsvsvs

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;216929
abilerim blf kodu olsa ne yazar 3000 tlye mal oluyor sadece lpg ile gitmiyor benzin lpg dönüşümlü oluyor buda %20 civarında ekonomi oluyor.FSI araçlarda bulunan ısı senörleri devreye giriyor ve benzinle soğutmaya başlıyor.....vsvsvs
yaw senin octi Allah aşkına ne kadar yakıyor ki,vwturk forumunda 11lt yakıyor diyor adam hala dertsiz kullanıyor,biraz önce redlie yaptım ş.i karma olarak 22 km 7.lt yaktı fsı  bu araç yaw,hemde motosikletle yarıştım Allah ne verdiyse bastım.:adm::adm:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;216960
yaw senin octi Allah aşkına ne kadar yakıyor ki,vwturk forumunda 11lt yakıyor diyor adam hala dertsiz kullanıyor,biraz önce redlie yaptım ş.i karma olarak 22 km 7.lt yaktı fsı  bu araç yaw,hemde motosikletle yarıştım Allah ne verdiyse bastım.:adm::adm:

idolümüzsün abi :kro: :kro:

bu arada behlül gibi -çılgınsınnn mennnn-  diyesim geldi :++:
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;216962
idolümüzsün abi :kro: :kro:

bu arada behlül gibi -çılgınsınnn mennnn- diyesim geldi :++:
hayatta böyle şeyler yapmam ama beni uyuz eti önümden ağır ağır gidiyor selektör yaptım yolu kapama diye kenardan da gitmiyor,bu defa kenara kaydı ama hızlandı yie önüme geçti yine hızlı gitmiyor bu defa 3.vitese aldım bastım sağından geçtim ama affetmedim yedim oniiii,sora ışıklarda arkama yaklaştı ama yol bitmişti,bu defa gaz veriyor bırakıyor hadi hadi takıl baa der gibi.bende selektör yaptım geçebilirsin yolum tamamdır dedim.:++::++:ama yamaha faln değildi,sanırım kanuni idi.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
400 ykrş yakıyor iyimi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: octobus;217047
400 ykrş yakıyor iyimi

400 kuruş = 4 TL yapar, 40 kuruş olmasın?