škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cıtroen c4 dizeli nasıl bilirsiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;167023
lpgli fsi dan uzak dur sayın hocam :) 8v motoruda manuel almanı öneririm lpg istiyorsan. tiptronikte hiç çekmiyor o makine.
VWTÜRK sitesinde bir arkadaşım vardı o da aynen dediğin gibi demişti.demek ki doğru:ok:mpi ile devam edeceğiz:bnn: ama :blm:hakanerdoğan da o motorların ömrünün dolduğunu ve ancak yaşlılara hitap ettiğini söylemişti:gaz:.gerçi bende 40'ını devirdim 69:D doğumluyum:dede:.hakanın yorumlarınıda alsam fena olmıcak.lütfederde yorumlarsa sözüne kulak tıkamayız.
 :knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Abi para meselesinin yanı sıra zevk tercih etkenleride var.

23-25 bin TL olsa elimde benim işim olmaz bu başlıktaki arabalarla. 200 seri civarları Merso takılırdım LPG'li temiz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;167042
Abi para meselesinin yanı sıra zevk tercih etkenleride var.

23-25 bin TL olsa elimde benim işim olmaz bu başlıktaki arabalarla. 200 seri civarları Merso takılırdım LPG'li temiz.
link verebilirmisin hakan örnek olarak.ayrıca lpg o araçları nasıl kaldırır yerden  ve ne kadar yakacağını tahmin edebiliyorum.birde mersolar bana çok yaşlı:dede::taka:takalar kategorisinde görüyorum,yoksa spor bi araçmı bilmiyorum.mersolar ile ilgili bilgim maalsef yok.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;167043
link verebilirmisin hakan örnek olarak.ayrıca lpg o araçları nasıl kaldırır yerden ve ne kadar yakacağını tahmin edebiliyorum.birde mersolar bana çok yaşlı:dede::taka:takalar kategorisinde görüyorum,yoksa spor bi araçmı bilmiyorum.mersolar ile ilgili bilgim maalsef yok.

bizim akrabamızın birinde 73 model mercedes var 2 bin liraya almıştı:).1 yıldırda lpgli kullanıyor baya memnun:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
km de 50 krş kesin yakıyordur o merso.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bilmiyorum hocam ama baya ekonomik olduğunu söylüyordu
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;167050
km de 50 krş kesin yakıyordur o merso.

sırf bi araba mercedes diye 50 kukruş yakmaz her şey sağ ayağın altında.bizim yardıra yardıra kullandığımız punto 40 kuruş yakıyor benzinde.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;167040
VWTÜRK sitesinde bir arkadaşım vardı o da aynen dediğin gibi demişti.demek ki doğru:ok:mpi ile devam edeceğiz:bnn: ama :blm:hakanerdoğan da o motorların ömrünün dolduğunu ve ancak yaşlılara hitap ettiğini söylemişti:gaz:.gerçi bende 40'ını devirdim 69:D doğumluyum:dede:.hakanın yorumlarınıda alsam fena olmıcak.lütfederde yorumlarsa sözüne kulak tıkamayız.
 :knp:
eski aracında performanstan memnun olarak bindiysen al abicim a5 kasa bak keyfine.

ama senin yerinde ben olsam astra yada focus seçeneklerinide göz önünde tutardım.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi merco iyidir de artısıda çok eksisde

güven veriri
konforludur
gösterişlidir
ayrıcalık sağlar
yol tutuşu süper
malzeme kalitesi zaten sölemeye bile gerek yok

eksileri
her yerde elletemezsin
her sokağa park edemezsin
kasko desen bi dert dünya para tutuyor
bmw her yağ bakımında 8 litre yağ alırdı mercoda aynı şekilde her bakım ayrı masraf
yaşlı araç en azından boyasızı imkansız gibi bişey temizi halen çok var ama iyi bakılmış düzgün merco bmw ye göre daha fazla
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2010, 20:33:38 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yeni iyidir diyorum,

Astraya da bakılabilir... C4 düşündüğünüze göre hatchback'lere kapıyı kapatmamışsınız. O zaman Astra Enjoy CDTI'lere bakın derim, hem sorunsuz bi motor...

Ama 28'ler buluyor. Daha uygun olsun derseniz 1.6 Enjoy benzinli alıp lpg düşünebilirsiniz. 24'e aldık biz, 75 bin'de hatasız...
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2010, 21:13:14 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;167053
sırf bi araba mercedes diye 50 kukruş yakmaz her şey sağ ayağın altında.bizim yardıra yardıra kullandığımız punto 40 kuruş yakıyor benzinde.
punta yarım porsiyon bişi mersoya göre normaldir ve hatta çok bile yakıyor.merso yerinden kalkarken bile düşünmek bile istemem içtiği benzini.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
astra enjoy paket bizi ikna edermi bilmem ama a5 octi ile kıyaslandığında bana dar geliyor,o asaleti vermiyor bana.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;167212
astra enjoy paket bizi ikna edermi bilmem ama a5 octi ile kıyaslandığında bana dar geliyor,o asaleti vermiyor bana.

Vermez o asaleti belki ama,a4 Octiden sonra üzmez abi:)
Aynı tokluk,aynı serilik(1.6 için),yakın yakıt tüketimi,hemen hemen aynı kalite...
Bende Astrayı düşünmeni tavsiye ederim abi.Şayet Astra kullanıp memnun olmayan kimse görmedim:)
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2010, 00:04:22 Gönderen: Can »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;167213
Vermez o asaleti belki ama,a4 Octiden sonra üzmez abi:)
Aynı tokluk,ayrı serilik(1.6 için),yakın yakıt tüketimi,hemen hemen aynı kalite...
Bende Astrayı düşünmeni tavsiye ederim abi.Şayet Astra kullanıp memnun olmayan kimse görmedim:)
:confused::spr::hmm::hmm:bunu hiç düşünmemiştim baktım şöyle kafam karışmadı desem yalan olmaz,bu konuda biraz araştıralım bakalım:blm::lklk:,araştırmaya devam.dizelin bakımları yıllık,4 yıllık,eksileri,artıları araştırmam gerek.yıllık 7000km yapan birisi için gelir gider tablosuna göre değerlendirme yapmam lazım.dizele yabancıyım,bilgilerim yok maalesef.:(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel olsun hocam eğer imkan varsa..Ne kadar az gezsende psikolojik olarak insanı yıpratıyormuş onu anladım ben :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI