škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - lemalon

Sayfa: 1
1
Paylaşım / Skoda'nın Yeni Tasarım Dili
« : 31 Temmuz 2022, 15:47:39 »
Skoda, tasarımını değiştiriyor. Önümüzdeki yıllarda bu araçtaki gibi görünecekmiş. Gerçi fotoğraf blurlanmış ama ön farların ve arka stopların yeni range rover gibi ince hatlarda tasarlanmış.Haber şu şekilde:

"Skoda Yeni Tasarımları Nasıl Olacak sorusu mevcut modellerin yüzünü eskitmesiyle gündeme gelmeye başladı. Çek Cumhuriyetinin en köklü otomobil üreticilerinden olan Skoda’nın yeni tasarım dili yakın zaman öncesinde yenilenen Kodiaq ile daha da merak edilen hal aldı. Çünkü Skoda modellinin tasarımları birbirine çok benzemekle olup yeni yüzün neler getireceği merak konusu oldu. Bu konuya Skoda yetkilileri açıklık getirdi.

Skoda Yeni Tasarımları Nasıl Olacak?
Skoda yeni tasarımları her zamankinden daha dinamik ve yenilikçi olacak. Markanın yeni tasarımını temsil eden VISION 7S konseptiyle bu konuda şimdilik en net cevabı veriyor. Düz ve net çizgilerin iyice belirginleşeceği yeni nesil Skoda modelleri daha çekici hatlarla gelecek."
Sayfa: 1