škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - galipvar

Sayfa: 1
2
Kamiq / Ynt: Bagaj Koruma
« : 16 Nisan 2024, 15:00:43 »
Teşekkürler @Blackadder59. Sadece bagaj için aradığım için görmemişim böyle bir ürün var. Daha önce kullanmış olanınız var mı?

3
Kamiq / Bagaj Koruma
« : 16 Nisan 2024, 11:24:00 »
Merhabalar,
arka tampon ile bagaj arasındaki kısma linkteki gibi şeffaf bir koruma arıyorum. İnternet sayfalarında genelde logolu siyah çıkartmalar var. Şeffaf bir ürüne daha önce denk geldiniz mi?

Selamlar.

https://www.amazon.com.tr/Kamiq-2019-2022-y%C3%BCkleme-koruma-folyosu/dp/B097YVMHD9/

4
Karoq / Ynt: Karoq Gönüllü Geri Çağırma
« : 17 Mart 2024, 14:47:10 »
Hava yastıkları için ayrı bir sayfa yapmışlar. Acaba yukarıda paylaşılan link ile bir farkı var mı?

https://www.skoda.com.tr/skoda-servis/servis-aksiyonlari-t-sorgulama

5
Çok teşekkürler, bugün denedim hem ses hem de fren fonksiyonu kapandı.

6
Fotoğraflar

7
Kamiq / Bisiklet Taşıyıcı ve Manevra Fren Fonksiyonu
« : 04 Mart 2024, 23:31:25 »
Merhaba Skoda ailesine 2023 model Kamiq ile katıldım. Aracı alalı yaklaşık 3 ay oldu hem VAG grubu bir araca hem de otomatik vitese alışmaya çalışıyoruz. DSG ve turbo konusunda kafamda çok soru işareti vardı ama forumda konu hakkında güzel açıklamalar olmuş. Bu vesile ile teşekkür ederim. İki ana sorum var. 


İlki Saris Bones Ex marka 3 bisiklet taşıyan bir askı taşıyıcım var, önceki arabamız i20ydi ve hakkını vererek bisikletlerimizi taşıdı. Kamiq’in arkası biraz daha dik, ve üst kancalar fotoğraftaki  (1) gibi tam oturmuyor. Taşıyıcının spoiler koruma özelliği var ama sizce 3 bisiklet ağırlığı ile bagaj spoilerina zarar verir mi? (Saris eskiden Avrupa arabalarına da uyum sayfası açıyordu ama şimdi sadece Amerika’da satılan modeller için liste yayınlamış). Alt bağlantıları i20’de bagaj kapağına takabiliyordum ama Kamiq’te tamponun altına takılıyor (fotoğraf 2), sorun olur mu? i20’de ağırlıktan dolayı alt pabuçların bastığı yer çöküp sonra düzeliyordu, Skoda’da böyle bir sorun yaşadınız mı?İkincisi bisikletler arkada iken geri viteste araba fren yapıp, “Manevra Fren Fonksiyonu” uyarısı veriyor. Bunu ve geri uyarı seslerini kapatabilir miyim? (Fotoğraf 3) 

Yardımcı olursanız (İrfan hocam siz bisikletçisiniz sanırım, özellikle sizin düşüncelerinizi merak edeiyorum) sevinirim.

Kazasız kullanımlar dilerim.

Sayfa: 1