škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superb 2016 teyp sorunum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi geceler aranıza yeni katıldım
Bi sorunum var size danışmak istedim.
2016 superb active  aldım. üstünde Android buyuk navi teyp takılmış. orjınali küçük ekran diye. Bende çıkmacıdan üst paketin bolero ekran orjınal teyp aldım. Ama torpido içinde olan CD yerini almadım sadece ekranı aldım. Taktırmak için ses sistemi yapan bir yere gittim bana dedi ki bunun soketleri yok uğraşmak istemedi şimdi ne yapayım soketleri nereden bulucam. Teşekkürler yer Erzurum

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten CD işi kalmadı o torpidoda ki yerde sadece hafıza kartı ve kart okuyucu bölümü var. Eğer USB kullamıyorsanız zaten gerek yok çoğu araçta CD işi kalmadı zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devrim25;644879
2016 superb active  aldım. üstünde Android buyuk navi teyp takılmış. orjınali küçük ekran diye. Bende çıkmacıdan üst paketin bolero ekran orjınal teyp aldım. Ama torpido içinde olan CD yerini almadım sadece ekranı aldım. Taktırmak için ses sistemi yapan bir yere gittim bana dedi ki bunun soketleri yok uğraşmak istemedi şimdi ne yapayım soketleri nereden bulucam. Teşekkürler yer Erzurum

Torpido daki kısım boleronun kendisi o olmadan ekranın çalışacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devrim25;644879

Çıkmacıdan aldığınız bolero ekran kaç inch?
6,5 inch mi? 8 inch mi?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Diğer aracıma Androıt multımedya aldım sıfır ( 600 tl ) 2 yıl garantili,taktırdım kullanıyorum.Geri görüş,navigasyon,bluethoot,Usb 8 inç ekran ,orjınali 2500 tl.Çin malı

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla Swing tipi multimedya cihazların herşeyi içinde ama bolero sadece ekran, ana ünite torpidoda.  Boleroya geçiş yaptıysanız torpido içindeki üniteye de ihtiyacınız var yoksa boş ekran bir işe yaramaz.

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar torpido ki cd changer aldım şimdi soketleri lazım yardımcı olabilecek var mı servis soketlere 1650 fiyat istedi

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
https://instagram.com/erzincanvagcenter?utm_source=ig_profile_share&igshid=18fso6c7ax9q6

Instagram da denk gelmiştim iş kalitelerini bilmiyorum ama sorun, yapabiliriz derlerse gidersiniz müsait bir zamanda.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar blore ekran ve torpido içindeki bağlantı soketlerini fotolarını atabilecek arkadaş var mı belki internetten bulabilrim . naıl bişey olduğunu bilmediğim için bulamadım nereye sordumsa soketleri olması lazım diyorlar

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cd changer olmadan çalışmıyor blore ekran ana beyin torpidodaki changer diğer arkadaşların bilgisi olsun en azından

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Soketleri Ankara ali ustadan aldık teşekkürler.. Bilginize