škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

K&N kutu içi filtre....

Real81 · 36 · 16556

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;11747
yav bu beygir artışıdır, yakıt düşüşüdür hep aklımda soru işareti idi bir filtre ile olacağı, senin ilk izlenimlerini dikkatle bekliyorum Ahmet Abi.
inanma daha çok yakıt harcıyorsun, sebebide ses güzel çıkıyo diye ara gazı veriyorsun...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı classic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün beklediğim kargom geldi ve hava filtresine kavuştum (: Hemen sanayiye gittim hava filtremi montaj yaptım. Eski hava filtrem tıkanmış ve hava filtresinin hortumuna yağ gelmiş. Hava çekemediği için dediler. Komple eski hava filtresini tabağıyla beraber söktüm yerinden. Yenisini de sol farın arkasına uzattım. Şunu belirtiyim araç gerçekten rahatladı. Sanki önceden zorla gidiyomuş gibi. Yada bana öyle geldi. Bilemiyecem. Amacım beygir kazanmak az yakış sağlamak vs değildi sadece ses istiyordum. Seside maşallah tam istediğim gibi olmasa da veriyor. Fotoğraflarınıda en kısa zamanda ekliyecem. (:

Çevrimdışı classic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eline sağlık, oradan soğuk hava çekebiliyor mu?

Çevrimdışı classic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Irfan hocam sol farın altı tamamen boş baktığında aşşağısı görünüyor en uygun yer orasıydı. Çekmesi gerekir diye tahmin ediyorum ama bilemiyeceğim.

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla Pipercross veya K&n filtreler 5 hp ye kadar güç sağlayabiliyor. Bende garanti bittiğinde filtremi muhtemelen K&N kutu içi ile değiştireceğim.