škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda benzin kampanyası

mşah · 16 · 4246

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kampanya: Degerli Skoda musterimiz, BP'den size ozel % 3 yakit hediye. Programa kaydolmak, telefon ve plaka bilgilerinizin BP ile paylasilmasi icin plakanizi yazip ucretsiz 3212'ye gonderin (her plaka icin ayri mesaj). Detaylar http://www.dogusotomotiv.com.tr/bp

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İki hafta önce doğuş otodan mesaj  gelmişti bu kampanya ile ilgili ama skoda yoktu buna rağmen mesaj göndermiştim malesef katılamadım. Şimdi skoda kendisi gönderdi kampanyaya dahil olmuş sayemde

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet benim de dikkatimi çekti skoda yoktu, ama diğer tüm vag grubu vardı.  skodayı nedense atlamışlar :)

son zamdan önce TP den 3.29 TL ye aldım mazotu, o daha cazip geldi :)

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;530985
Evet benim de dikkatimi çekti skoda yoktu, ama diğer tüm vag grubu vardı.  skodayı nedense atlamışlar :)

son zamdan önce TP den 3.29 TL ye aldım mazotu, o daha cazip geldi :)

Yoksa kırıkkale TP denmı aldınız :D ben mudavımıyım hocam eger ordan aldıysanız. 2 tane var bı kayserı yolunda bı yahşihanda. Mazotu bana çok kaliteli geliyor arabadaki çekiş farkını hissediyorum resmen.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de kayıt oldum ama genellikle Alpetten 3,38'e alıyorum. Başka bir yere giderken falan denk gelirse alırız artık.

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kayıt yapmıyor bende. Öncelikle E yazıp 7382 ye mesaj gönderin diye uyarıyor, yapıyorum dediğini ama yine kayıt yok. Skoda henüz sisteme düzgün biçimde dahil edilmemiş sanırım.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;530997
Yoksa kırıkkale TP denmı aldınız :D ben mudavımıyım hocam eger ordan aldıysanız. 2 tane var bı kayserı yolunda bı yahşihanda. Mazotu bana çok kaliteli geliyor arabadaki çekiş farkını hissediyorum resmen.

Kesinlikle katılıyorum, 2-3 sene önce Ürgüp' ten(KIRŞEHİR YOLU ÜZERİNDEN) Ankara' ya gelişte mecburiyetten aynı yerden benzin almıştım (hatta korkarak aldım , genelde sehll' den alırım) hem yakıtta hem deçekişte farkı hissediyorssunuz. Belki de rafineriye yakın olduğu için olabilir mi?
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;531131
Kesinlikle katılıyorum, 2-3 sene önce Ürgüp' ten(KIRŞEHİR YOLU ÜZERİNDEN) Ankara' ya gelişte mecburiyetten aynı yerden benzin almıştım (hatta korkarak aldım , genelde sehll' den alırım) hem yakıtta hem deçekişte farkı hissediyorssunuz. Belki de rafineriye yakın olduğu için olabilir mi?

Hikmet hocam bilmiyorum rafinerine yakınlığıyla bir alakası varmı ama daha önce kırıkkalede samsun-kayseri yolu ayrımında hemen önce gelen shell den mazot alıyordum. Mazotunun kötü oldugunu biliyorum fakat el mecbur alıyoduk. Daha sonra golf 7 si olan arkadaşım devamlı kayseri yolunda tp ye gidiyor alıyor her seferinde banada sende ordan al diyodu ama gitmiyordum. Bir kere uydum arkadaşa aldım. Yemin ederim böyle bir fark olamaz yani. 1.4 tdi fabia şaha kalktı diyebilirim. Şimdi yeni arabaya da ordan alıyorum. Hatta bugün kayseriden döndüm. Dönerken de depoyu fulledim 3.39 dan :D:D

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;531155
Hikmet hocam bilmiyorum rafinerine yakınlığıyla bir alakası varmı ama daha önce kırıkkalede samsun-kayseri yolu ayrımında hemen önce gelen shell den mazot alıyordum. Mazotunun kötü oldugunu biliyorum fakat el mecbur alıyoduk. Daha sonra golf 7 si olan arkadaşım devamlı kayseri yolunda tp ye gidiyor alıyor her seferinde banada sende ordan al diyodu ama gitmiyordum. Bir kere uydum arkadaşa aldım. Yemin ederim böyle bir fark olamaz yani. 1.4 tdi fabia şaha kalktı diyebilirim. Şimdi yeni arabaya da ordan alıyorum. Hatta bugün kayseriden döndüm. Dönerken de depoyu fulledim 3.39 dan :D:D

Keşke yakın olsa da hep oradan alabilseydik. Acaba diğer (merkezdekiler) TP lerde aynımıdır.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;531234
Keşke yakın olsa da hep oradan alabilseydik. Acaba diğer (merkezdekiler) TP lerde aynımıdır.

Hikmet hocam fiyat aynı değil sadece Kırıkkaledekılerde böyle.Kayseri ye giderken Kırşehir de de var TP ama orda 3.90 cıvarlarındaydı. Mazotun kalitesi açısından soruyorsanız bir yorum yapamayacağım çünkü başka TP den hiç mazot almadım :) bı önceki mesajda bahsettiğim shellın mazotu çok kötüydü gerçekten fakat 20  km gerıdeki Ankara'ya yakın olan shell dekı mazot çok iyiydi mesela. Değişkenlik olabilir diye düşünüyorum  :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Galiba o Tp iyi.Bende ulan bu kadar ucuz mutlaka bir b.kluk vardır diye hiç almadım oradan.
Konya'da bir Tp den almıştım pek farklı br yakıt değildi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;531244
Galiba o Tp iyi.Bende ulan bu kadar ucuz mutlaka bir b.kluk vardır diye hiç almadım oradan.
Konya'da bir Tp den almıştım pek farklı br yakıt değildi.

Yok hocam gayet başarılı ve ucuz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hatta bırdahakı bulusmayı Ankara buluşması değilde kırıkkale bulusması yapalım hem ankaradan abilerimiz gelır hem yakın çevrede olanlar gelır buluşmuş oluruz. Depoları da fulleyıp dönüş yaparsınız :ok:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şunun tam olarak yerini bir tarif edin hele.Bir depo oradsn aliyim bir kere.Çok merak ettim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;531321
Şunun tam olarak yerini bir tarif edin hele.Bir depo oradsn aliyim bir kere.Çok merak ettim.

Hoca biri kırıkkale girişinde üniversiteyi geçtikten sonra yaklaşık 500 metre ilerde. Diğeri ise kırıkkale mezarlığını geçtikten sonra bi yol kırıkkale merkeze dönüyor  düz devam ederseniz kırşehir kayseri yolu. Oranın 500 metre ilerisinde. Üşenmedim haritada gösterdim herkes faydalansın diye.

Not: Benzinlikle uzaktan yakından hiçbir akrabalığım bulunmamaktadır.Komisyon falan almıyorum yani :p