škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri Vites Sensörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Aracıma geri vites sensörü taktırmak istiyorum ancak herşeye arıza lambası yakan bir araç olduğundan çekiniyorum. Daha önce taktırmış olan ve deneyimini paylaşacak biri varmı?

Birde bursa'da ikamet edenlerinizden bunu bursada tamponu çok yaralamadan takacak bir yeri bileniniz varmı?

Teşekkürler, hayırlı seneler...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geri Vites sensörü dedigin park sensöru sanirim. park sensoru icin illaki tampon delinecek. zaten tamponu degil ustundeki siyah seridi deliyorlar.  
 ama kaliteli bir set al. kotuleri iki gunluk oluyor.

Çevrimdışı bougoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;454500
geri Vites sensörü dedigin park sensöru sanirim. park sensoru icin illaki tampon delinecek. zaten tamponu degil ustundeki siyah seridi deliyorlar.  
 ama kaliteli bir set al. kotuleri iki gunluk oluyor.

delmeden takılan manyetik park sensörleri de var diye biliyorum ama ne kadar verimlidir şüpheliyim

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce forumda manyetik olanlarla alakalı çok güzel bi anlatım yapmış arkadaşın biri kafama o yattı ama daha önceden delinerek yapılanlar biraz daha verimli oluyor diye duymuştum. Bakalım bi sanayiye uğrarıp sormam lazım bide içeri ekran taşıması zor ve masraflı mı ona bakmam lazım. Daha önceki konu da;

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=21256

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sesli uyarı verenler yeterli gelir ekrana gerek yok bence fakat benimki çok erken ötüyordu

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siyah bantta kötü durmuyor bence. bu benimki.

ama dandik olursa çabuk bozuluyor. bimdeki toolmax dan aldım. bir sene gitmedi.

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Haziran sonunda aracı teslim alırken serviste taktırmıştım 4 ay sonra bozuldu. Ürün garantili olmasına rağmen yakınımdaki servisler " Size takılan markadan bizde yok. Taktırdığınız yere gidin" dediler.  servis karşıda olduğu için henüz fırsat bulamadım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aracımda ne marka olduğunu bilmediğim, sonradan takılmış bir park sensörü var, 3 yıldır faal

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scinkose;454527
Haziran sonunda aracı teslim alırken serviste taktırmıştım 4 ay sonra bozuldu. Ürün garantili olmasına rağmen yakınımdaki servisler " Size takılan markadan bizde yok. Taktırdığınız yere gidin" dediler.  servis karşıda olduğu için henüz fırsat bulamadım.

Bugun karşıya aracı servise götürdüm. Meğer sensör bozuk değilmil. Bagajda ses ayarı varmış ordan sesi kıılmış:haha: elimiz değdi galiba. İnsan taktıktan sonra anlatır burada ayarı var isterseniz sesi açıp kapatabilirsiniz diye dimi. Ya yakınımdaki servise ne demeli sesi kısılmış diyebilirdi. Yarım günüm boşa gitti