škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17 Mayıs Düzce Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar buluşma RESİMlerini dört gözle bekleyen arkadaşların gözü aydın işte sıcak sıcak ilk RESİMler...:D:D:D

fanatik ahmet...:D:D:D

bu da fanatik junior ahmet...:D

çerkez yemeği haluj...

arkadaşın biri çok acıkmış...:kiki:

cowboy polisherman...:D:D:D

devamı aaazzzzz ssssooonnnnrrrraaaaa...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel buluşma oldu… çok eğlendik… çok daha güzel fotolar var… akşama onlarda yüklenir…:ok:

Düzcede ilk buluşma yerimiz… ilk gelen arkadaş Gökhan oldu…benden bile önce geldi…:kiki: daha sonra diğer arkadaşlar geldi…

herkes toplanınca buluşma yerine geçtik… :ok:

irfan hocam derse başladı..:wax: kobay olarak Ahmet abinin arabayı aldık…:hanz: uygulamalı olarak bizlere işin inceliklerini öğretti…:blg:

daha sonra giriştik benim farlara… önce irfan abiden ders… işin incelikleri… sonra verdi motoru bana…  yapılanı gördükçe insan yaptığı işten çok daha fazla zevk alıyor…:ok: araba resmen kör gidiyormuş…:wax2:

daha sonra yemeklerimizi yedik… o arada foto çekemedim… çok acıkmışız heralde..:spr: foto aklıma gelmedi…:kiki: ama çeken arkadaşlar var…:ok:

yemekten sonra erkek lerle bayanlar voleybol maçı yaptı… sonuç…:kiki::++::++:

asıl fotolar diğer arkadaşlarda… süper görüntüler var… akşamı heyecanla bekliyoruz…:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
İlk mesajdaki 3. resim herşeyi anlatıyor :D:D:D:D....

Çok güzel bir buluşmaydı gerçektende herkese çok teşekkürler....voleybol maçıda güzel olmuş sonuç kötü galiba:D:D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
çok güzel fotograflar.aranızda olmayı çok isterdim.ev dagınık.badana var.akşam yemegi için mola verdim hemen resim var mı diye bakmak için siteye girdim.daha diger fotolarda gelir inşallah.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel, eglenceli bi bulusmaydı Arkadaslar, fotolar birazdan geliyor.
Mekanda cok güzeldi,

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alacağın olsun Gökhan, sorarım ben sana!.. :D

Şaka bi yana çok güzel bir buluşma olmuş, Hakan abi sağolsun dün davet etti beraber gidelim diye, ama bugün için başkasına söz vermiştim maalesef gelemedim, aranızda olmayı çok isterdim, bidahakine inşallah.. :ok:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;13526
Alacağın olsun Gökhan, sorarım ben sana!.. :D

Şaka bi yana çok güzel bir buluşma olmuş, Hakan abi sağolsun dün davet etti beraber gidelim diye, ama bugün için başkasına söz vermiştim maalesef gelemedim, aranızda olmayı çok isterdim, bidahakine inşallah.. :ok:
emre ulaşamadım sana aradım ama neyse biraderim diğer sefere:D

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir buluşma oldu, eğlendik, tanıştık, sohbet ettik, İrfan abimiz polisaj hakkında bizlere faydalı bilgiler verdi, uygulamalı olarak gösterdi ... Herkese çok teşekkürler... Böyle buluşmaların tekrar yapılması dileğiyle...

Ahmet abinin arabasının kaputuna polisaj yapılmadan önce

İrfan abi üst kareyi elle, alt kareyi polisaj makinasıyla yapıyor.

Polisaj yapıldıktan sonra

hakanerdogan

• Ziyaretçi
3-5 imageshack tarafından katledilmiş fotoda benden...

öncelikle gelen herkese teşekkürler, top oynadık, yedik içtik, polisaj yaptık :), muhabbet ettik, tanış olduk, arabaları bilgisayara bağlayıp kontrol etti Şahkan'a çok teşekkürler saolsun, Irfan Hocam'da benim kapıdaki SALAK yazısını kaybediverdi 3 yıldır ordaydı ben beceremediydim 15 saniyede halletti. Çok teşekkürler.

yakışıyor yav eline :D

öğrenme aşamaları :) :) Mustafa+Beytullah Abimde kaptı hani işi :) HEMEN ALIYORUM Bİ TANE BUNDAN :++: :++: :++:

Ahmet abim uyandı saolsun :)

mevzu ciddi :D

:D:D:D:D:D

At Çiftliğine gittik bunlarda AT :++:

bunlarda benim arabaya yapışan sineklerle ziyafet çeken gıdaklar, kumanya çıktı onlarada :++:

buda sofra :)

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2009, 20:51:14 Gönderen: hakanerdogan »

gogo969

• Ziyaretçi
buluşma gayet verimli geçti..tanıştık,hoş sohbet geçti, birbirlerimizle fikir alışverişi yaptık,irfan hocamdan polisaj bakımında epeyce şeyler öğrendik.herkese teşekkürler

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gogo969;13534
buluşma gayet verimli geçti..tanıştık,hoş sohbet geçti, birbirlerimizle fikir alışverişi yaptık,irfan hocamdan polisaj bakımında epeyce şeyler öğrendik.herkese teşekkürler

aaa varmışın, ben gişelerde sıra bekliyondur sandım. aramışın ama Orhan Baba açtım son ses bide konsantrasyon olunca duymadım.

:++: :++: :++:
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2009, 21:17:10 Gönderen: hakanerdogan »

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13536
aaa varmışın, ben gişelerde sıra bekliyondur sandım. aramışım ama Orhan Baba açtım son ses bide konsantrasyon olunca duymadım.

:++: :++: :++:
biraderim zaten gişede 25dakika bekledim...senin geçtiğinde o kadar kalabalık değildi sanırım.bu arada gaz eve geldim park ettim finish:D:D bitti.tam 469km yaptığım yol yaktığım LPG:41TL

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gogo969;13538
biraderim zaten gişede 25dakika bekledim...senin geçtiğinde o kadar kalabalık değildi sanırım.bu arada gaz eve geldim park ettim finish:D:D bitti.tam 469km yaptığım yol yaktığım LPG:41TL

doğrudur, ben tam sıraya geçtim kurtuldum ortalık karıştı orada sıradan geri çıkmaya çalışanlar falan oldu tüydüm direk. bu arada LPG farkı, az yakmış.

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13540
doğrudur, ben tam sıraya geçtim kurtuldum ortalık karıştı orada sıradan geri çıkmaya çalışanlar falan oldu tüydüm direk. bu arada LPG farkı, az yakmış.
yanımızdan vızlayıp geçen mustang nasıldı:D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Çakma 1.6 octavıa ile 330km de 50 liralık LPG yaktı(hızımız 160-180 km/h arasıydı:D)...
20V Turbo
Laurin&Klement..