škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeminimi bozdum dönüşte!

Ziyaretçi · 48 · 17479

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yaptın Hakanım yav, hız felakettir, hemde o hızlarda fotograf cekmek tehlikeli, tünelde boyut degistirmis gibi olmussun, tünel cıkısında farklı biyerlere cıkabilirdin :-), yapma hic gerek yok, sınırları zorlamaya gerek yok, bak Gokartta attık stresimizi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Go karta alıştırdınız, bugün kavşakta Combo'nun arkasını savurdum :D Zor kurtardım valla :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;12105
Go karta alıştırdınız, bugün kavşakta Combo'nun arkasını savurdum :D Zor kurtardım valla :D

sorma ya, bende dün aksam üzeri dörtlü kavsakta genis göbege hızlı girmisim, basladım yengec gibi yanlamaya, yol sabun gibi oldu bi anda, zor toparladım, allahdan fabis virajlarda kontrollu kayıyor, önden kaymaya baslıyor önce, sonra yanyan devam, :-)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;12105

Alıntı yapılan: mustisahin;12110
sorma ya, bende dün aksam üzeri dörtlü kavsakta genis göbege hızlı girmisim, basladım yengec gibi yanlamaya, yol sabun gibi oldu bi anda, zor toparladım, allahdan fabis virajlarda kontrollu kayıyor, önden kaymaya baslıyor önce, sonra yanyan devam, :-)

size bundan sonra go kart yasak...:kiki: siz lazımsınız yahu...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Red line temas var ama sorun yok Hakanım,üst kapak motor şeklini almamış daha:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
...allahdan fabis virajlarda kontrollu kayıyor, önden kaymaya baslıyor önce, sonra yanyan devam, :-)
Yalnız çok dikkat edin, en kötü kayma ilk önce ön tekerleklerin kaymaya başlamasıdır. Yolun durumuna göre daha sonra arkayı da brakabilir, ön tekerleğin üzerine de yığılabilir ki yığılmada kontrol altına almak epey zordur.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakancım coşturmuşsun yine makineyi.Böyle giderse sen bu makineyi kucağına alırsın gibime geliyor :D:D Aman hakancım şaka bi yana fazla gaza gelme sürat felakettir.Ama basılacak yerde bas affetme o başka mesele.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan'da adım adım dipgaz,fulgaz,her daim gaz,yardırking ekibine doğru ilerliyor :adm::adm::adm: gaz ekibi genişliyor :adm::adm::adm::adm:
Yalnız Hakan o ortalama ile ben bile gidiyorum,o nasıl kanırtma öyle :hanz:
Dikkat et aman diyeyim,genede tedbiri elden bırakma hiçbir zaman :ok:
Tünel giriş çıkışlarınada çok dikkat edin,ışık yansımasından dolayı anlık görme azalması yaşanır önde yavaş giden araç varsa mektup pulu olur olay Allah korusun.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;12040
anladım ben onu...:kiki:

bırakın bu işleri... verdiniz yolda gazı bana 180 basar 190 basar... bi taraftan mehmet abiye yetişmeye uğraşıyom... izmite kadar aralıksız 180 le gittik... yakar tabi.. 250 km yarım depo mazot yaktırdınız... yoksa ben çok sakin sakin gidip dönecektim...:bnn::kiki:

abi senin araba çok yiye yiye damar tıkanıklığı olmuş, motor bu insan misali, senden gazı bol bulunca kalp-damar kalmıyor. :)

Alıntı yapılan: by wodoo;12046
O motor hala temizlenmedimi? :D

vahşi karakterini zedeliyor temizlik. :hanz:

Alıntı yapılan: Real81;12061
Gaza gelme Hakınım , sen öğrenci adamsın uyma bunlara ....:)

olan oldu yapacak bişi yok :) bi sonrakine daha sakin inşaallah.

Alıntı yapılan: lrfan;12081
Tünelde boyut değiştirmişsin  :DAma yine de yavaş, yoksa o ışıklar ip gibi olurdu, sana 2.0 TDI lazım  :hih:

tek yol 427 CID V8 :adm::adm:  onunda vergisi çok be hocam. 2.0 TDI kullandım yalan geliyor 1.4 TDI dan sonra :++: :++: :++: :++:  

bana nasihat edenlere bakın :lol: babam der ki büyüğün yaptığını değil, dediğini yapacan! :kiki:

Alıntı yapılan: octaviaman;12113
Red line temas var ama sorun yok Hakanım,üst kapak motor şeklini almamış daha:D

silindirle bağımsızlıklarını ilan etmemekte direniyor :hanz:

Alıntı yapılan: crash;12153
hakancım coşturmuşsun yine makineyi.Böyle giderse sen bu makineyi kucağına alırsın gibime geliyor :D:D Aman hakancım şaka bi yana fazla gaza gelme sürat felakettir.Ama basılacak yerde bas affetme o başka mesele.

ah bilsen o makine ankarada 2250 devir sabit gitmekten daralıyor, bende bolu ankara civarının temiz soğuk havasını bi doldurayım dedim, işte ne zaman yardırsam koyuyorum foruma, gerisi fix 2250 rpm :)

Alıntı yapılan: FF;12154
Hakan'da adım adım dipgaz,fulgaz,her daim gaz,yardırking ekibine doğru ilerliyor :adm::adm::adm: gaz ekibi genişliyor :adm::adm::adm::adm:
Yalnız Hakan o ortalama ile ben bile gidiyorum,o nasıl kanırtma öyle :hanz:
Dikkat et aman diyeyim,genede tedbiri elden bırakma hiçbir zaman :ok:
Tünel giriş çıkışlarınada çok dikkat edin,ışık yansımasından dolayı anlık görme azalması yaşanır önde yavaş giden araç varsa mektup pulu olur olay Allah korusun.

kaptan 120 ortalama sürat vardı, bu sadece otoban değil, şehir içi falanda dahil, kolay gelmez 120 Vort. 160 ın altına inmedim :hanz: 140 falan oldu bazen önüme bişi çıktı, anaaa kağnı gibi geliyo 200 den sonra :kiki:

bi kez yardırdın mı daha yavaş gidemiyosun.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimkide bassanda gitmiyor :hanz:

Haftasonu mondeo'yu almam lazım :D

Kararlıyım artık 1.6 dan aşağı yalan diyorum :) Heleki TDI olursa süper olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;12204
Bizimkide bassanda gitmiyor :hanz:

Haftasonu mondeo'yu almam lazım :D

Kararlıyım artık 1.6 dan aşağı yalan diyorum :) Heleki TDI olursa süper olur..

abi sen güvenli, mülayim adamsın bence 160 geçmezsin. :rolleyes:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12209

Yok ya aracımda yolcu varken riske girmem :ok:

160-170 benim için yeterli süratler..Doplo ile 160 la gittiğinde sakat oluyor ama olsun :hanz:

Yok ama boşver yinede arada gaza geldiğimde sakat gelirim..Böylesi daha iyi :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12199
bana nasihat edenlere bakın :lol: babam der ki büyüğün yaptığını değil, dediğini yapacan! :kiki:
 .

imamın dediğini yap yaptığnı yapma demişler işdee :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12209

gökhanda tork a geçecek... baya ısındı...:hanz:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;12212
gökhanda tork a geçecek... baya ısındı...:hanz:

Şimdi çok zorda..İlerde belki kısmet olur..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP