škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeminimi bozdum dönüşte!

Ziyaretçi · 48 · 17480

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
düzceye vardık, sabahın kör karanlığında çıktım, vakit bol, tıntını tıntını gittim. sonuç 3.6 ortalama km de 9 kuruş mu ne işte, resmen yakmadan gittim.

Varış verileri.

sonra Beytullah abinin arabaya bindik, ama nası tedirginim, deli fişek gibi gidiyoz. alıştım ya bir yerden sonra.

tabi ben Beytullah abiye şöle az yakılır böle gidilir falan anlatıyorum. düzce izmit arası yaktığı mazota ben Türkiye turu yaparım :hanz:

derkeeeeeennnn....

Beytullah abi bindirdi beni arabama, garajdan zor bela çıktım :kiki: baktım sabah Ankaradan aldığım mazot aynen duruyor :)

kaynaşlıdan otobana çıktım, 3 dk ya sabrettim ya etmedim, Yardır babam yardır, yardırda yardır...

2009 3.20D nin peşine takıldım, 1.6 bi Golf vardı pis okudum adama sinir ettim Bolu Doğuya kadar. ordan kaçtı :hanz:

sonuç olarak Düzce Merkezden evime tam 1 sa 45 dk ya geldim. Go karttan ve Beytullah abiden aldığım ilham ile :kiki:

sonuç felaketti :D:D ortalama hız 120 idi, dikkat, yol bilgisayarının ortalama hızı ha, salladığım değil :) buna garajdan çıkmam ve gişeler de dahil :++:

buda benden bi kaç kare, bu resim Beytullah abime, devir saatine dikkat, o anladı :)

gündüz gündüz :D

buda yardırşov sonrası yardıray

« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2009, 22:10:48 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayağı atraksiyonn :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
uuvvvffsss 250 yle girmişim tünele tühh, aman samanyoluna işte :++:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne yaptın sen hakaanııım. ben sana demedimmi ikinci sefer go-kart a binme alışkanlık yapar diye...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;12025
ne yaptın sen hakaanııım. ben sana demedimmi ikinci sefer go-kart a binme alışkanlık yapar diye...:D:D:D

bi sorun tespit ettim, önden çekerli yanlamıyor, TEM de o kadar yan vermeye çalıştım olmadı Go-Kartta yanı pis veriyordu arka tekerden, yetkililere sesleniyorum, derhal arkaya şaft maft bişi uzatıp verin aktarmayı!

:hanz:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12027
bi sorun tespit ettim, önden çekerli yanlamıyor, TEM de o kadar yan vermeye çalıştım olmadı Go-Kartta yanı pis veriyordu arka tekerden, yetkililere sesleniyorum, derhal arkaya şaft maft bişi uzatıp verin aktarmayı!

:hanz:
yahu hakaanııım bu araba düz gitsin diye yapılmış, yengeçmi bu yan yan gitsin...:hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12018
sonra Beytullah abinin arabaya bindik, ama nası tedirginim, deli fişek gibi gidiyoz. alıştım ya bir yerden sonra.

tabi ben Beytullah abiye şöle az yakılır böle gidilir falan anlatıyorum. düzce izmit arası yaktığı mazota ben Türkiye turu yaparım :hanz:

derkeeeeeennnn....

Beytullah abi bindirdi beni arabama, garajdan zor bela çıktım :kiki: baktım sabah Ankaradan aldığım mazot aynen duruyor :)

kaynaşlıdan otobana çıktım, 3 dk ya sabrettim ya etmedim, Yardır babam yardır, yardırda yardır...

2009 3.20D nin peşine takıldım, 1.6 bi Golf vardı pis okudum adama sinir ettim Bolu Doğuya kadar. ordan kaçtı :hanz:

sonuç olarak Düzce Merkezden evime tam 1 sa 45 dk ya geldim. Go karttan ve Beytullah abiden aldığım ilham ile :kiki:

sonuç felaketti :D:D ortalama hız 120 idi, dikkat, yol bilgisayarının ortalama hızı ha, salladığım değil :) buna garajdan çıkmam ve gişeler de dahil :++:

buda benden bi kaç kare, bu resim Beytullah abime, devir saatine dikkat, o anladı :)

anladım ben onu...:kiki:

bırakın bu işleri... verdiniz yolda gazı bana 180 basar 190 basar... bi taraftan mehmet abiye yetişmeye uğraşıyom... izmite kadar aralıksız 180 le gittik... yakar tabi.. 250 km yarım depo mazot yaktırdınız... yoksa ben çok sakin sakin gidip dönecektim...:bnn::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12018

yaw sen ank git gel benden az mazot yakmışın...:confused::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aman Hakan yapma :D

Bizde az yaksın diye kastırdık ama dönüşte hafiften bastım o kadar..

Sonuç tabi hüsrann..yaklaşık tahmini değerlere göre : .60 TL benzin ile 300 km yol.. :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
O motor hala temizlenmedimi? :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;12046
O motor hala temizlenmedimi? :D
biraz daha uğraşırsa antika niyetine satacak...:D

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hız felakettir.
giderken kendine gelirken benzincilere çalışmışsın.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaza gelme Hakınım , sen öğrenci adamsın uyma bunlara ....:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tünelde boyut değiştirmişsin  :DAma yine de yavaş, yoksa o ışıklar ip gibi olurdu, sana 2.0 TDI lazım  :hih:

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
az yakmanın formulu arada sırada normal mazotla euro dizelı karıstıracaksın + beyto gıbı sert kullanmayacaksın ben her zaman solemısımdır skoda fabia lar uyuyan sobalara benzerler yavas gıttınmı sankı uyurlar o yuzden bısey ıcmezler yemezler ama bıde hıza alıstırdınmı altında durmazlar o yuzden hakanım sen giderken uyuyan sobayı uyandırmıssın :):)