škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

14 Ekim CEPA polisaj buluşması "fotolar 4. sayfada"

Ziyaretçi · 45 · 17637

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
fayda ve verimlilik açısından güzel bir buluşma oldu, Göker Abi ve Oğuzhan Abinin sponsorluğunda bizde bişeyler öğrenmış olduk. saolsunlar varolsunlar. üşenmeden esirgemeden açtılar imkanlarını.

tek problem gece oluşundan mütevellit fotolar biraz şey işte idare edin.

önce CEPA da buluştuk Berker de saolsun dar bi vakitte yine aramızda bulundu kısada olsa, Collinitimide getirdi :D :D :D

Göker Abinin Uygulamalardan biraz fotoğraf koyalım.

CIVIC den fotoğraflar. İbrahim Abi'nin. SRP uyguladı Göker Abi :D
öncesi ve sonrasıyla.

Paliodaki sonuç....

Paliodan boncuklanma, arada bandın kaldığı çizgiye ve boncuklarına dikkat. HD WAX çalındı çok az. sol tarafta HD WAX da var, sağ tarafta sade SRP galiba. boncukları farklı zaten.

çiziksizlik...

burasıda SRP+HD WAX olan sımsıkı boncuklar :D :D :D

Göker Abiden gelen fotoğraflar bunlar, benim çektiklerim upload aşamasındalar, birazdan onlarda gelecek, videoda ekleyeceğim.

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla benim arabanın boyası SRP+polisaj  ile 30 saniyede mükemmel oldu. makineye falan gerek yok mu ne:hanz:?vernik çok yumuşakmış.En kısa zamanda bi SRP edinmeli.
  Bu arada katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, elinize sağlık sayenizde bu işi kaptım , aynı zamanda virüsü de:kiki::kiki:

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TOOWYLDE;41198
Valla benim arabanın boyası SRP+polisaj  ile 30 saniyede mükemmel oldu. makineye falan gerek yok mu ne:hanz:?vernik çok yumuşakmış.En kısa zamanda bi SRP edinmeli.
  Bu arada katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, elinize sağlık sayenizde bu işi kaptım , aynı zamanda virüsü de:kiki::kiki:
göker ve oğuzhn abimize teşekkürlerimi fışkırıyorum:D:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
devam....

elimize makinede aldık sonunda ama solak olmak ve uzun boylu olmak biraz zorlaştırıyor işi. ayrıca hiç öle göründüğü gibi boş beleş bi olay değil, bi koydum ben ilk makineyi dönmüyor :lol:

sanki inspiral varda ucunda kaputu kesecem :++:

demem o ki el ayarı çok önemli, ped tam örtüşecek kaportayla, bastırmıcan sade temas etcek, sağ-sol, ileri-geri, bitirirken devri azalt parlat ve bırak. hare bıraktırma :lol: :lol: :lol:

hiç oturmadı biliyorum :lol:

acemiler yetişiyor. :D

Paliodan KARE ler :D :D

Göker Abi Glass Cleaner ile Hondanın camlara bi girdi çokda güzel sonuç verdi cam kötü durumda olmasına rağmen.

burada daha önceden Glass Cleaner ile temizleyip üzerine EGP çaktığım (işte AG işte sonuç topiği zamanından) camdaki boncukcuklanma :)

birde benim ön farlar kötü durumdaydı malum mermi gibi olunca toz bile şarapnel etkisi yapıyor  :hih:   :++: :++: :++:  saolsun Göker Abi orayada bi el atıverdi.

headlightlarım kendine geldi :)

(burda gördüğünüz benekler yağmur damlası çatlak-kırık-iz değil.)

eğitmenimiz ve sponsor :D :D :D

biz.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ayrıca buradanda Göker Abi'nin (mc pherson) birim alana örnek uygulamasını göreblirsiniz, 1 dakikalıktır.

http://www.dailymotion.com/user/hakanerdogan/video/xat78o_polish-alan-uygulamasy_auto

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Resimler ve video için eline sağlık Hakan,çok keyifli bir buluşmaydı. Makine ilk etapta biraz zor ve göz korkutucu geliyor insana ancak bi alışınca makinasız polisaj yapılmayacağını anlıyorsun. Size de virüs bulaştı ya bir defa,kısa süre sonra elde makinayla Ömerler'in garajında mesaiye başlarsınız artık :kiki: Katılan herkese teşekkürler,katılamayanları da bir sonrakine mutlaka bekleriz.

Birkaç foto da benden olsun;. Fotoları aynı noktalardan çekmeye çalıştım,farklar bariz ortada. Bu arada High Definition Wax'ın verdiği parlaklığa bayıldım. Askere gitmeyecek olsam kesin almıştım şimdiye 1 tane. :ok:

İbrahim arkadaşımızın civicinin ön kaputu

Önce:

20sn'lik Yumuşak yün keçe+SRP sonrası:

Bunlar da Ömer'in paliosunun kaputunda boncuk testi. Boncuk sıklığına ve şekillere dikkat. Bu bncuklar ne kadar sık ve ne kadar yuvarlaksa sürülen wax o derece performanslıdır ve yüzeye iyi tutunmuştur. Yüzey gerilimi ne kadar yüksek olursa boyanız da o kadar iyi korunur.

2kat SRP:

2kat SRP+AutoGlym HD WAX:

[URL=http://img238.imageshack.us/my.php?image=8paliosrphdwax.jpg]
[/URL]
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2009, 00:24:14 Gönderen: mc pherson »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepinizin elinize, emeğinize, ayağınıza sağlık...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı matecli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık çok güzel görünüyor...:ok:
BEN DOSTLARIMI NE KALBİMLE NEDE AKLIMLA SEVERİM. OLUR YA!!! KALP DURUR, AKIL UNUTUR. BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM. O NE DURUR NE DE UNUTUR (MEVLANA)

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinize sağlık arkadaşlar, yine güzel bir buluşma olmuş. :)
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2009, 21:42:31 Gönderen: xxman »
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sağolun yaptık bişiler abilerimiz sağolsun yol gösterdiler fırsat sağladılar:)

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
aH ahh, keşke kalabilseydim... Neyse bir sonraki buluşma çok uzun süre sonra olmaz diye düşünüyorum. Ankara ekibi olarak bir aile olduk sanırım...çok güzel dostluklar, paylaşımlar oluyor...

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;41355
aH ahh, keşke kalabilseydim... Neyse bir sonraki buluşma çok uzun süre sonra olmaz diye düşünüyorum. Ankara ekibi olarak bir aile olduk sanırım...çok güzel dostluklar, paylaşımlar oluyor...
sen sınavından haber ver boşwer :D

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizlerin arasında olamadığımdan dolayı üzgünüm arkadaşlar...Malum uzaklardayız..
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı OBEY

• Auto Glym TR
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler ıslak ama güzel bir Ankara akşamında gelebilen arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Umarım az da olsa faydamız olmuştur. Yaz kış demeden:wax:
polisaja devam