škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cıtroenmi !...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Octavyanın kalitesini bir kez daha test etmiş oldum.Sıfır aldığım Cıtroen aracımın bakım aralığı 15 bin de yapılıyor,aracım şuan 25 bin kilometrede,ikinci bakıma 5 bin km vardı.14 Yıllık ustama cıtroenle uğramıştım,gelmişken ön balatalara bakabilirmisin ne durumda deyince kırmadı baktı.İyiki gelmişsin şuan balataların bitmiş diskleri çizmeye başladı başlayacak deyince şaşırdım doğrusu.Nasıl olur araç garantili daha bakıma 5 bim km var deyince,usta bana dediki sen eğer 30 binde gitseydin balata bitmiş dıskler pert olmuş ikisininde değişmesi gerekiyor diyerek sana yüklü bir fatura çıkartırlardı çünkü bunların ikisinide garanti kapsamına sokmuyorları duyunca hemen değişelim balatları,yağ ve filtreler hepsi değişsin dedim.Anladımki Cıtroende kullanılan malzemeler 15 binlik değil 10 bin km lik.Oysaki octavyam 2011 model 41 bin km onuda sıfır aldım her iki aracıda sadece ben kullanıyorum daha octavyanın balatalar değişmedi.Ustam 50 binde kontrolünü yapar gerekirse değiştiririz  dedi.Yorumu sizlere bırakıyorum..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 65 binde satmıştım A5 kasayı daha değişmediydi. Kullanımdan kullanıma fark olur diyecem ama ikisini de siz kullanıyormuşsunuz.