škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

'Emniyet şeridi ihlali 650TL'

lrfan · 23 · 5211

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben aynı zamanda sürücü kursu direksiyon eğitmeniyim. şimdi herkesin ehliyeti var değilmi. bu ehliyeti almak içinb kursa gittiniz ve sizlere bir takım kurallar öğretildi. trafikte bu kuralların sizlere şekil, yazı, çizgi gibi görseller ile anlatıldığı  öğretildi. gelelim yol çizgilerine bu size uyacağınız bir kuralın görsel olarak ifadesi değilmidir. trafikte kurallar genelde tek uyarı ikaz edilir. yol çizgileride bunlardan biridir. hem devamlı çizgi çizeceksin hemde devamlı çizgiyi geçme diye yazı ile ikaz edeceksin. bu anlamsız değilmidir. alırım ehliyetinizi :blg::blg:

örnek anlatım.
http://www.olcaysurucukursu.com/cizgiler.htm

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok iyi yapmışlar, bir de çakarlı araçlı durdurup kontrol etseler çok iyi olacak. Çakarı takan polise takılmıyor.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim insanımızda okuduğunu anlamama sıkıntısı var ne yazık ki, okuduğunu değil, düşündüğünü görmek istiyor. İnsanlar düşüncesiz, empati yapmıyor, insan makine değil, kanlı canlı, duygu ve düşünceleri olan son derece karmaşık bir varlık.

İnşallah bu kural tavizsiz uygulanır, gelen tepkilerden sonra bu düzenlemeye imza atanlar geri adım atmaz,

DELİKANLI olurlar ve söz konusu yerlere bir kaç ay sonra herhangi bir uyarı levhası koymazlar.

Bakalım, bunu zaman gösterecek, zamanı geldiğinde hep beraber göreceğiz.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2013 trafik cezaları arasında sanırım cam film cezası yok, çok dikkatimi çekti. Acaba sessiz sedasız cam film cezasını kaldırdılar mı

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emniyet şeridini en çok polisler kullandığı için mi , emniyet şeridi deniyor :)

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;416052
emniyet şeridini en çok polisler kullandığı için mi , emniyet şeridi deniyor :)

Bu çok iyi espri ya, bunu devamlı yapayım, bir yerde bunu yapayım:)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence de çizgi zaten oranın emniyet şeridi olduğunu gösteren yeterli bir uyarı. eğitimde bitiyor olay. biz şeridini kullanmayanlar geriz zekalı efenim orası boş geçeyim diyenler uyanıklar. artık dua etmeye başladım emniyet  şeridinden gidenleri görünce: inşallah gerçekten ihtiyacın olur o şeride diye. ambulanslarda yoldayken vefat ediyor insanlar yada ambulans beklerken. yazık günah.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;416115
bence de çizgi zaten oranın emniyet şeridi olduğunu gösteren yeterli bir uyarı. eğitimde bitiyor olay. biz şeridini kullanmayanlar geriz zekalı efenim orası boş geçeyim diyenler uyanıklar. artık dua etmeye başladım emniyet  şeridinden gidenleri görünce: inşallah gerçekten ihtiyacın olur o şeride diye. ambulanslarda yoldayken vefat ediyor insanlar yada ambulans beklerken. yazık günah.

keşke herkes sizin gibi bilinçli hareket edebilse avrupadaki gibi olur burdada trafik