škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli dış ayna ayar tuşu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI 90PS DSG 2016 model aracımda

Aynaları ayarlardığım tuş 360 derece dönüyor.

1. Bu tuşun 360 derece dönmesi normal mi,
2. Bana çok kalitesiz geldi. Sizin değerlendirmelerinizi alabilir miyim.

Teşekkürler.

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Katılıyorum bu şekilde 360 derece dönmesi bana da güven vermiyor bir gün elimde kalacakmış gibi.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim octidede boyle. Bi sorun olacagini sanmiyorum . zirt pirt oynadigimiz bisey degil sonucta.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Normal durum  dönüyor ama çok gevşek olarak değil şöyle dönecekmi diye endişe vererek dönüyor böyle yapmalarının sebebi bence zorlayıp bozanları önlemek olmalı :)

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde aracı aldığımdan beri gözüme ve elime direk "ben kalitesizim" diyen parça budur. Neyseki direksiyon-koltuk vb. gibi çok kullanılan bişey değil. Ben 360 yapmayı hiç denemedim.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bayide direk ilk gozume carpan, konumlandirilmasina ve dandikligine ifrit oldugum parcaydi. Satis temsilcisine daha kotusu yapilamazdi herhalde diyince cocuk sanki kendi tasarlamis gibi utandi kem kum etti. :D:D

arabadada hergun geri vitese aldigimda sag aynayi asagi almak icin kullaniyorum. Yagisli havalarda aynadaki yagmur damlalarini kurutmak icin isiticiyi da kullaniyorum. Kullaniliyor yani. Bence bunun icin duzgun bir guncelleme sart. Senelerdir ayni yerde ayni dandik kumanda dugmesi.

ayrica 360 derece donmesinin haricinde  bir de isitma sembolu sag ustte yer aldigi halde cevrildiginde tam sag  tarafa gitmesi de ayrica gicik olmama sebep olmustu.  

siki skodaci dostlarim ben azicik giydirince kizmasinlar diye yine de skoda candir  diyip yol arkadasimin ufak tefek eksikliklerini gormezden geldigimi de belirteyim.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2016, 23:35:42 Gönderen: rabbit »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
360 derece dönmesi normal, tüm vag grubunda o tip ayna kumandası kullanan araçlarda öyle. Tek sorun yıkamacı diye geçinen abuk sabuk yerlere gittiğinizde oradakilerin o parçayı bozabilme ihtimali. Benim önceki aracımda (passat b6) aracı yıkamaya verdikten sonra o parçayı bozduklarını fark ettim; içinden parça kırmışlar. Servis bir ton para istedi bende inat ettim youtube dan kapının ve parçanın sökümünü izledim, arkadaşla söktük ve sonra bir güzel kırılan parçayı yapıştırıp monte ettik. yani tamiri basit bir parça; kırılsada dert etmeyin.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Asıl benim merak ettiğim konu şu:
Bu düğmenin içerisinde  ısıtma göstergesi var.
Yan aynaları ısıtmak için bu düğmeyi, ısıtma duran sembole doğru çevirmek gerekir mi yoksa arka camların ısıtmasını çalıştırdığımız zaman yan aynalarda otomatik olarak çalışıyor mu?
Bu kponuda bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.
Teşekkür ederim...

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: limraaa;602451
Asıl benim merak ettiğim konu şu:
Bu düğmenin içerisinde  ısıtma göstergesi var.
Yan aynaları ısıtmak için bu düğmeyi, ısıtma duran sembole doğru çevirmek gerekir mi yoksa arka camların ısıtmasını çalıştırdığımız zaman yan aynalarda otomatik olarak çalışıyor mu?
Bu kponuda bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.
Teşekkür ederim...

O düğmeyi tam sağa çevirirseniz ısıtma çalışır. Arka rezistans tuşu ile ayna ısıtma çalışmaz.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rabbit;602453
O düğmeyi tam sağa çevirirseniz ısıtma çalışır. Arka rezistans tuşu ile ayna ısıtma çalışmaz.

Ama en sağ tarafa çevirdiğimiz zaman, ısıtma ışığında herhangi bir uyarı vermiyor değil mi?

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: limraaa;602458
Ama en sağ tarafa çevirdiğimiz zaman, ısıtma ışığında herhangi bir uyarı vermiyor değil mi?

Evet, herhangi bir uyarı vermiyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: limraaa;602458

Hayır vermiyor.