škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankarada oto dolandiricilari fatih aksakal ali aydoğan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fani34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bi arkadaşımın konusunu açıyorum siteye Alıntıdır! :

Şirkette birlikte çalıştığım arkadaşım askere gideceği için megane II  sini satılığa çıkardı ve biriyle anlaştı. Alıcak kişi Polis memuru polis  sandığından para çekebilmesi için aracın satışının yapılması  gerektiğini söyleyip bizim elemanı kandırıyor ve ardından notere  gidiyorlar orada arcın tutarı olan 19.800TL lik bir senet veriyor ve  akşam mesai bitiminde sandıkdan para gelir bende sana öder seneti alırım  diyerek satışı alıyor. Bizim eleman bir sevinç geldi şirkete hayırlı  olsun dedim ardından parayı ne yapdın dedim ve senet aldım diyince  sövmeye başladım ve ardındada teselliye akşama netten araca baktığımda

quote:

İH.TEDBİR (T) Manavgat 2. Asliye Hukuk Mahkemesi 17/06/2011

bu şekilde bir yazı gördüm adamı arıyoruz fakat ulaşabilene aşk olsun. dün ve bugün ise

quote:

HACİZLİ(H) Ankara 25. İcra Dairesi 21/06/2011
HACİZLİ(H) Kırşehir 1. İcra Dairesi 22/06/2011
HACİZLİ(H) Kırşehir 1. İcra Dairesi 22/06/2011

bunlarda eklendi aracın üzerine.

Aracı alan kişinin sicil numarası tc numarasını bilmekteyiz. Aynı  şekilde kefilinde tc numarasını bilmekteyiz yardımcı olabilecek  arkadaşlar varmıdır?
Bu arada aracı almaya q7 ile gelmişler onunda plakası var elimizde plakadan adrese ulaşabilirmiyiz?

Edit: Arkadaşın ilk aracı ve ilk satışı

Giden aracın plakası 06 AD 6893
Dolandıran: fatih AKSAKal
Sicil: 265536
Tc kimlik: 595 751 79536

Kefil Ali AYDOĞAN
Tc kimlik: 215 633 21104
Aracı almaya gelirken kullandıkları aracın plakası 06 vms 37
bu kişilerden ali aydoğan renta car şirketlerinden kiraladığı araçları oto galerilerine satarken yakalandı ortağı eski polis fatih aksakal kaçtı bu şahıslara karşı dikkat edelim arakdaşalar