škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ahmet Yüce, Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı oldu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahmet Yüce, Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı oldu

http://www.otomobil.com.tr/detay.asp?bolum=1999

Orhan Refik Yüce’nin vefatının ardından Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Attila Ahmet Yüce getirildi

Ahmet Yüce, Orhan Refik Yüce’nin vefatıyla boşalan Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi. Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından Başkanlığa getirilen Attila Ahmet Yüce, 1957 yılında İstanbul’da doğdu. 1977 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Yüce, 1977 yılından bu yana Orhan R. Yüce ile birlikte otomotiv sektöründe çalıştı. Alfa Romeo markalarının yedek parça tedariğini sağlayan Attila Ahmet Yüce sonrasında Alfa Romeo markasının Türkiye distribütörlüğünde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yaptı. 1987 yılında Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin kurucu üyesi olarak derneğin faaliyete geçmesinde rol oynayan Attila Ahmet Yüce, Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürütüyor. Yüce Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Attila Ahmet Yüce, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ve Büyük Kulüp üyeliklerini sürdürüyor. Fransızca bilen A. Ahmet Yüce’nin bir oğlu var.
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı Olsun ama Orhan Refik Yüce nin bi sözünü hiç unutmam :D    ''insanlar çin otomobillerini almamalı'' zaten o yüzden skoda kaliteli bi marka olup fiyatı ucuz insanlar çin arabalarına vereceği parayı vw -audi kalitesindeki bi araca verip daha kaliteli alır diye fiyatlarını ucuz tutmuştur (bana göre) :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah