škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Citigo'm ile aranızdayım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba.

İsmim Ömer. Uzun süre Kia ve Citroen forumlarında paylaşımlarda bulundum. Aynı zamanda Trcitroen forumunda editör yazarlık da yapıyorum.

Yaklaşık 1,5 yıldır kullandığım Citroen C2 mi bugün itibariyle satarak, 2012 model Citigo satın aldım.

Hazır Skoda sahibi olmuşken sitenize de üye olmak istedim. Umarım paylaşımlarımla siteye ufak katkılarım olur.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz, aracınızı güzel günlerde kullanın. 2012 olduğu için hatırlatmak isterim aracınızın ASG Vites kutusu beyni ve birkaç parçası için fabrika geri çağrısı gelmiş olabilir.  Detayları Citigo forumumuzda bulabilirsiniz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;487881
Hoşgeldiniz, aracınızı güzel günlerde kullanın. 2012 olduğu için hatırlatmak isterim aracınızın ASG Vites kutusu beyni ve birkaç parçası için fabrika geri çağrısı gelmiş olabilir.  Detayları Citigo forumumuzda bulabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili olarak aracı aldığım Skoda yetkili satıcısı aracın güncellemelerinin yapıldığını söyledi. Ancak ben Yüce otodan da yarın teyit alacağım.

Çevrimdışı 42RS42

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aramıza hoş geldiniz aracınız  hayırlı olsun. Ben de  octavia'dan inip citigo'ya binen birisi olarak çok doğru bir tercih yaptığınızı da belirtmek isterim...

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hoş geldiniz. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. İyi forumlar.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com