škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dsg Vites Topuzu Silikon Kılıf

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kolay gelsin öncelikle iyi bayramlar. 2017 Superb Dsg araç için vites topuzuna takılan silikon kılıflardan kullanan var mı? Hem görünüm olarak şık olması açısından hemde vites topuzu derisi çok kolay soyulduğundan ve özellikle ıslak elle ve yüzükle kullanmak zorunda olduğumuzda zarar görmemesi açısından düşünüyorum.
Ancak internet sitelerine baktığımda vw ve seat için olan modellerine rastladım. Superb ve octavia 2017 modellerinde ise uyum konusunda hiç bir açıklama olmadığını gördüm ayrıca alıcı yorumlarında bizim araçlarda vites koluna uyumsuz olduğu yönünde yada vitese zor takıldığı yönünde yorumlara rastladım.
Superb dsg aracında buna benzer ürün kullanan arkadaşlar varsa nereden temin edebiliriz yardımcı olurlarsa sevinirim.

« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2019, 15:33:43 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tam da bugün bakıyordum kendime ama piyasada olanların bazıları bizim araçların yeni modelleri ile uyumlu değilmiş. aksesuarcıdan gidip bizzat deneyerek almak istedim .
uyumlu takan kullanan varsa söylesin .
aracı alalı daha 2 hafta olmadı baktım topuzun deri kısmı deforme olmaya başlamış bile . yüzük falan da kullanmıyorum üstelik .
sattığım önceki aracıma ait verdiğim fotoda  bu sorunu servise ilettiğimde doğuş yapmıyormuş. garanti dışıymış. malum kronik bir sorun emsal olmasın masraf istemiyor. kaç kullanıcı tüketici mahkemesine başvurur? kaçına olumlu karar çıkar ? kaldı ki bu kısım "kullanıcı hatası"deyip kestirmeye çok müsait . yüzük taktı tırnağı çizdi vs bir sürü bahane sürülür.

« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2019, 23:02:57 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O kadar çabuk soyulması korkunç, hele DSG, bir startta bir stopta elimi atıyorum. Tatsız durum, demek ki manuel olsa 1 ayda demiri görünecek

Çevrimdışı Drst

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben resimde paylaştığınız silikon kılıfı kullanıyorum uzun süredir gayet memnunum. Önceleri biraz kaba geliyordu ama hemen alışıyorsunuz. Takması kolay yalnız çıkarırken mandala dikkat edin.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Drst;651747
Ben resimde paylaştığınız silikon kılıfı kullanıyorum uzun süredir gayet memnunum. Önceleri biraz kaba geliyordu ama hemen alışıyorsunuz. Takması kolay yalnız çıkarırken mandala dikkat edin.

Geçenlerde bende internetten sipariş vererek temin ettim. Koruma açısından ve görüntü olarak tatmin edici tek eksisi vites topuzu mandalının bulunduğu bölgede bir bolluk var bu kısım sizde de mi aynı?

Çevrimdışı Drst

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;651790
Geçenlerde bende internetten sipariş vererek temin ettim. Koruma açısından ve görüntü olarak tatmin edici tek eksisi vites topuzu mandalının bulunduğu bölgede bir bolluk var bu kısım sizde de mi aynı?

Bende bolluk yok. Görüntü olarak bence de tatmin edici. Zaten vites topuzunun orjinal şeklini pek beğenmiyordum böyle daha iyi oldu

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;651790

kargodan bugün geldi taktım ve bende de bolluk var. maket bıçağıyla ayarlamak lazım

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Drst;651837
Bende bolluk yok. Görüntü olarak bence de tatmin edici. Zaten vites topuzunun orjinal şeklini pek beğenmiyordum böyle daha iyi oldu

Bolluk olmaması güzel hangi mağazadan aldınız? Ürünün linki mevcut mu?