škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jantlarımı çalmışlar...

Engin E · 48 · 10899

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;592090
Geçmiş olsun benimde bisikletimi çaldılar bu hafta karakola gittim elimde kamera kaydı falanda var neden geldin seninlemi uğraşacağız der gibi bir halleri vardı evet işleri başlarından aşkın sebebide işlerini yapmamaları işlerini yapsalar bu kadar olay yapmaya kimsenin cesareti olmaz. Suç cezasız kaldıkça oran artıyor. Canımı asıl sıkan şu 1 kuruş vergi borcum yok sgk borcum yok hiçbir bankaya hiçbir kuruma borcum yok dünyanın vergisini x yada y yolla çatır çatır alıyorlar benzin 5 lira ötv kol gibi elektirik doğalgaz su vs. vs. herşeyi misli ile ödüyoruz ama 40 yılda bir işim düşüyor ama nerede bu devlet nerede adalet?

30 gunde bir iadeli taahhutlu mektup ile muracatinin hangi asamada oldugunu sor ve yazili cevap iste. Yapsin herkes isini.
Bide e devletten girdiginde seninle ilgilenmesi gerekenbir veya iki tane memurun kimlik bilgileri var. Direk onlerlada muhatap olabilirsin. EGM Toplum destekli polis uygulamasinda varlar ve online olarakda muracat veya soru sorabilirsin
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2016, 12:12:09 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun! İlk başlığı gördüğümde aracı takoza aldıklarını düşünmüştüm, şifreyi nereden bulmuşlar, o kadar zamanı nereden bulmuşlar gibi sorular aklımdan geçmişti ama boşta zincirlenmemiş bir şekilde durduğunu söyleyince hmm normalmiş dedim. Artık iyice normalleşti ne yazıkki ya da Seat forumdan bir arkadaşın aracının arka kapısının aracın üstünden çalındığını öğrendikten sonra bu gibi olaylar benim gözümde alt level olarak kaldığından bana normal gibi geldi☹️.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Yusuf'tan aldığım jantlara kışlık lastik alıp taktım, önceden boyamayı akıl edemediğim için biraz uğraşarak çizkleri doldurdum, zımparaladım, astar boya attım, sonrasında gümüş gri ile boyayıp, son olarak vernikle işi bitirdim.
Toplamda bana bu zarar 400 jant, 520 kış lastiği, 50 lira boya masrafıyla 970 liraya patladı.
Jantları servisten alsaydım herhalde sadece jant 2500 den aşağı tutmazdı herhalde...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)