škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dikkat!sizinde başınıza gelebilir

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Dün akşam Personelim Ceylan Baday’ın başına gelen bir olayla ilgili bilgi vermek istiyorum.

Emniyetten aradığını söyleyen bir erkek, polis olduğunu ve hemen  bulunduğu yeri söylemesini ve orada beklemesini, emniyete  götüreceklerini söylemiş. Ceylan’da çok panik olmuş ve otobüste  olduğunu, eve gittiğini söyleyince, otobüsten inip, bulunduğu mevkiyi  söylemelerini istemiş ve arkadan birsürü telsiz sesleri filan  gelmekteymiş. Otobüste olan yaşlı bir adam inmemesini, gerekirse en  yakın polis karakoluna gideceğini gelip oradan alın demesini söylemiş.  Ceylan’da nişanlısını aramış ve otobüsten inmemiş. Nişanlısıyla Bağlar  Karakoluna gitmişler ve durumu anlatmışlar. Polis bunun bir ORGAN  MAFYASI ÇETESİ olduğunu Bulgaristan’dan geldiklerini ve Adana’ya yeni  sıçradığını ve bu şekilde rastgele numara çevirerek kişileri  telaşlandırıp kandırdıklarını ve tüm organlarını alıp, biryere attıkları  bilgisini vermişler. Arayan numara bilgileri Polise verilmiştir.  Herkesin çok dikkatli olmasını istiyorum.

Bu konu çok ciddi ve önemli olup, tandığınız herkesi bilgilendirmenizi önemle rica ediyorum..

Serdar Yeşil
Borusan Lojistik
İnsan Kaynakları

Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Bağdatlıoğlu Plaza
No:3 K: 3 – 4 – 5 Kozyatağı 34742 Kadıköy / İstanbul

Merhaba.

Anlatılan olay, dün akşam iş çıkışında (21 Kasım), bir mesai arkadaşımızın başına geldi.
Mailin yayılması faydalı olabilir.

http://www.vwturk.com dan alıntıdır.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
böyle şerefsizler çok..
geçn günde şöyle birşey duymuştum.benzinliklerde benzin alırken parfüm test ettiriyorlarmış tabi parfüm parfüm değil bayıltıcı bir koku.Koklayan bayılıyor ve adamlar kişiyi paketleyip götürüyor.organlarını alıp atıyorlar bir köşeye.

Bu tür konularda dikkatli olalım.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Keşke banada yapsalar :D

Tamam indim bekliyom derim, inmem uzakta bi yerden seyrederim, lokasyonu polise veririm sonra seyreyle cümbüşü :D

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;163914
Keşke banada yapsalar :D

Tamam indim bekliyom derim, inmem uzakta bi yerden seyrederim, lokasyonu polise veririm sonra seyreyle cümbüşü :D

ilahi Hakan....:++: