škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda kış bakım kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] tamam hocam çok teşekkürler şimdi benim motora uygun yağ bulmakta sıra.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alian;607131
[MENTION=8414]mşah[/MENTION] tamam hocam çok teşekkürler şimdi benim motora uygun yağ bulmakta sıra.

http://www.pli-petronas.eu/tr/Browse.aspx?sezione=1872

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alian;607123
Şu işi bi öğretiverin ya :),

İnternetten alacam yağımı, bakım istiyorum diyecem doğru mu?Böyle olursa 220 TL falan daha uygun oluyor. Hem onların koydugu yag markalı da olsa varilden geliyor.

[MENTION=8414]mşah[/MENTION]  [MENTION=13523]Sultan.Baybars[/MENTION]
[MENTION=14892]alian[/MENTION]
Castrol koyuyor servis, ben Castrol 5w-40 koydum. Normal de 5w-30 koyuyorlar. hepsiburada.com 'dan aldım.

Çevrimdışı omergenc23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende dun ade otomotivden (Elazığ) bakim yaptirdim. İlk bakimdi. 602 tl ödedim.

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de İstanbul'da 30.000 bakımı için servis araştırıyorum. Aracım Octavia 1.6 TDI + DSG

Skoda Türkiye cep telefonuma mesaj yollamıştı: periyodik bakımlarda %10 indirim diye, ancak aşağıda görüldüğü üzere önce bindirim sonra azıcık indirim...

Özaydın (B.çekmece)-indirimli 770TL
Yüncüler (Tekirdağ) - indirimli 800TL
Doğuş (Esenyurt) - indirimli 738TL
Avek (Esenler) - indirimsiz 820TL ?? servis kaydı açmadan indirim oranı görünmüyormuş...

fiyat verdi. ilk bakımı Yüncülerde ~500TL ye yaptırmıştım.

Sizin fiyatları okuyunca çok uçuk geldi bunlar. Ne yapmak lazım garanti de uzatmıştım. Fiyatlar fahiş ama mecburiyet...

Çevrimdışı ACS32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb III için Castrol EDGE Professional LongLife III 5W-30 kullanılıyor ve servisten başka kimse satmıyor. Varillerde geliyormuş, son kullanıcı ambalajı yok maalesef.
1.4 TSI 125 hp lik motorlar için ise Castrol EDGE 5W-30 LL veya aynı özelliklerde yağ kullanılması gerekiyormuş. Siz yinede kullanım kılavuzundaki özellikteki yağları almaya dikkat edin.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce and otoyu arayıp 30.000 (2 . Yıl) bakımı için fiyat aldım sıkı durun 835 tl fiyat verdi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;608160
Biraz önce and otoyu arayıp 30.000 (2 . Yıl) bakımı için fiyat aldım sıkı durun 835 tl fiyat verdi.

İndirimli fiyat mı standart fiyat mı?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kardeşimin 2015 leon frına da bakım için 900 tl demişler indirimle 820 tl demişler.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Standart fiyat indirimle 750 ye yapıyorlar. Bu nasıl bir soygundur. Adamlar resmen 300 400 tl isçilik yaziyorlar. Daha sonra Düzce, Konya, Çorum ve Kayseriyi aradım onlarda aynı fiyatı veriyor. Efe martın 2. Haftası servis kaydını açıyormuş fiyat vermediler ama onlarında farkli bir fiyat vereceğini sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2017, 18:13:02 Gönderen: muratladikli »

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
dün kampanya bitti ve servise 1500 km uyarısı başladı :) 1-2 güne arayıp fiyat ve tarih bilgisi sorgularım artık.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;608656
dün kampanya bitti ve servise 1500 km uyarısı başladı :) 1-2 güne arayıp fiyat ve tarih bilgisi sorgularım artık.

Seni takip ediyorum benim kide 3500 km uyarı vermeye başladı fiyat bilgisi verirsen sevinirim

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;608658
Seni takip ediyorum benim kide 3500 km uyarı vermeye başladı fiyat bilgisi verirsen sevinirim

760 tl fiyat verdiler 90bin bakımına geldi araç, daha önce hiç söylemedikleri karter tıpası da değişecekmiş, (klasik cam suyunu hala sayıyorlar), bugün randevu alırsam 3 mart'a gün veriyorlar.

yağı ben getirsem kaça olur demeyi unuttum. Onu da bir müsait zamanımda üşenmezsem soracağım.

edit: şöyle bir neti araştırdımda o tıpa denen şey 10-15 tl birşey maksimum.
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2017, 15:07:10 Gönderen: Özgür Şahin »

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cuma günü yeniden randevu aldım araba servise 200 km uyarısı veriyordu, perşembeye randevu verdiler ve son çıkardıkları rakam 802 tl (yağı götürünce bir miktar fiyat düşüyor ama bu seferde bakım'a not olarak yağ dışardan geldi diye yazıyorlar, zaten iyi niyet garantisi muhabbetine götürüyorum arabayı bu not ile bu duruma da gerektiğinde itiraz edecek hale geleceklerdir)

bence organize olup bu fahiş fiyat uygulamaları ile ilgili bir mail kampanyası yapmak lazım. acaba bir konu mu açsam bu durum ile ilgili.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;611375
cuma günü yeniden randevu aldım araba servise 200 km uyarısı veriyordu, perşembeye randevu verdiler ve son çıkardıkları rakam 802 tl (yağı götürünce bir miktar fiyat düşüyor ama bu seferde bakım'a not olarak yağ dışardan geldi diye yazıyorlar, zaten iyi niyet garantisi muhabbetine götürüyorum arabayı bu not ile bu duruma da gerektiğinde itiraz edecek hale geleceklerdir)

bence organize olup bu fahiş fiyat uygulamaları ile ilgili bir mail kampanyası yapmak lazım. acaba bir konu mu açsam bu durum ile ilgili.

Sonuna kadar desteklerim bu kampanyada