škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 lerin fiyatı ne olacak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fermat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeni çıkan 1.0 lar 1.2 lerin fiyatını nasıl etkiler?sonuçta kullanılmayan bir motor var elimizde.Şimdi bizimki avantaj mı dezavantaj mı?

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dezavantaj gibi duruyor, ama 1.0 ların ömrüde çok olmaz bence.Bence min 1.4 olmalı, biz 1.2 almak ile hata ettik:(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sedatss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu kadar takılmayın. 1.2 tsi 110 bg lik makine gayet güzel akıp gidiyor. 1.0 tsi ile de aralarında aman aman bir fark yok. Zaten artık marifet küçük hacimli motorla yüksek beygir elde edebilmek. Tabi ki hepimiz 2.0 - 3.0 motorlarımız olsun benzini düşünmeyelim isteriz ama tr şartlarında 1.2 motorla bu performans güzel bir nimet. 1.2 tsi senelerce kendini ispatlamış bir motor ve piyasada zilyon tane 1.2 tsi araç var. Kafanıza takmayın öyle devasa bir değer kaybı yaratacak bir durum yok.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sedatss;633185
Arkadaşlar bu kadar takılmayın. 1.2 tsi 110 bg lik makine gayet güzel akıp gidiyor. 1.0 tsi ile de aralarında aman aman bir fark yok. Zaten artık marifet küçük hacimli motorla yüksek beygir elde edebilmek. Tabi ki hepimiz 2.0 - 3.0 motorlarımız olsun benzini düşünmeyelim isteriz ama tr şartlarında 1.2 motorla bu performans güzel bir nimet. 1.2 tsi senelerce kendini ispatlamış bir motor ve piyasada zilyon tane 1.2 tsi araç var. Kafanıza takmayın öyle devasa bir değer kaybı yaratacak bir durum yok.

Arkadasa katiliyorum. Fabianin motor gucu cok yuksek. Piyasada bu motorlarda 70 80bg arabalar var ve satiyor. Gecen yolda dusundum ve daha az donanimi olsun ama motoru guclu olsun daha onemliymis benim icin.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia candır S ye alıp gazı kökleyince aldığım zevk tarif edilemez :D

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirket 2018 1.6 TDI DSG STYLE  Octavia verdi ama benim Fabişten aldığım hızlanma keyfini yaşatmıyor makina. 110bg 1.2 araç için gerçekten idealin de üzerinde bir performans değerini bilelim. Ayrıca şehir içi sürekli aynı yolu gidip geliyorum benim Fabia benzinli Octavia dizelden az yakıyor. Sadece uzun yolda 100km sabit hızla gidersem arada 0.7lt/100km gibi bir fark oluşuyor. Tabiki unutmamak lazım Octi daha geniş daha oturaklı bir aile arabası Fabiadan da daha ağır ve donanımlı.