škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.0 TSI Fabia vs. 1.5 Yaris

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam koltuk kısmı sizlerinde dediği gibi kapalı renk almak istiyorum. Monte carlo kırmızısını ve yarış mavisini yakından gördim ve bana pek hitap etmedi sanırsam. İki renk arasında kaldım bej ve siyah. Özellikle yabancı formlarda black edition modeli çok ama çok fiyakalı duruyor. jantlar ve ledler adeta arabayı farklı yapmış. Ayrıca spoiler ve çamurluklarda biraz daha farklı drive ve monte carlo modellerine göre. Yalnız dikkatimi çeken ayrı bi durum oldu yakıt verileri daha fazla bu modellere sebebini anlamadım? Black edition modelinde ön iki koltukta spor ve koltuk hatları da çok hoşuma gitti. Burada ki soru işaretim ise kullandiğim fabiam siyah ve fabiamda güneş yanığı oldu tabilki bunda simli siyah olmasıda etkiliydi ama gene olurdu muhtemelen. Şimdi aynı korku içimde acaba güneş yanığı olurmu?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Monte Carlo kırmızısı Corrida Kırmızısı olarak geçiyor. Rio Kırmızısı daha koyu ve metalik. Ancak anladığım kadarıyla renge karar vermişsiniz zaten.
Güneş yanığı beyaz hariç her renkte olabilir. Önemli olan yılda bir kez pasta–cila yapmanız. Her renk bakım ister, beyaz da dahil buna. O yüzden içiniz rahat olsun.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fikir vermesi adına, Kapuçino Bej rengi.
benim araç

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=39159

içeride başka arkadaşların da fotoları var aynı rengin.

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler hocam. Bej renk gerçekten güzel aracınızda hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmalar. Suanda 3 şıkkım var.
a) Black Edition tek sıkıntı güneş yanığı.
b) Monte Carlo Edition
c) Bej Renk
tabi 3. şıkkı düşünmemin sebebi bayilerin bahsi geçen edition'lardan getirip getirmeyeceği eğer getirirse fiyat farkı olacak mı?
Tabi fiyat farkı yüksek olursa bej renk alacağım muhtemelen.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aixtron;623652
Teşekkürler hocam. Bej renk gerçekten güzel aracınızda hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmalar. Suanda 3 şıkkım var.
a) Black Edition tek sıkıntı güneş yanığı.
b) Monte Carlo Edition
c) Bej Renk
tabi 3. şıkkı düşünmemin sebebi bayilerin bahsi geçen edition'lardan getirip getirmeyeceği eğer getirirse fiyat farkı olacak mı?
Tabi fiyat farkı yüksek olursa bej renk alacağım muhtemelen.

ben monte carlo edition u sormuştum türkiyeye gelmiyor. sadece rapid spaceback de var.

black edition hiç gelmiyor.

bu dediğin varyanları sen modifiye ile yapabilirsin ama misal spor koltuklar yok normal paketlerde sanırım.
ayrıca fiyatlar ciddi artacaktır bu editionlarda.

kapuçino bej fazla yok piyasada ve çok premium duruyor.
camlara film çekmek gerek ama.