škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

+2 yıl uzatılmış garanti yaptıranlar..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 Aralıkta1.2 dsg style fabiama 1550 tl vererek 2 yıl daha garantiyi uzatmıstım.Ancak su an yaşadıgım şehirde skoda yetkili servisi yok.Bakım yaptırmak için bile 200 km yol gidiyorum.Artı 2 skoda servisi aracın bir yagmur sensorünü bile onaramadilar.Araçta boya dökülüyor.Adamlar taş sıçramış diyorlar.Garantiyi dsg bozulursa diye yaptırmıştım.Ancak bu ilave garanti dsg yi kapsıyor mu ilk 2 yılki garantiyle ayni mi su an şüphe icindeyim.İlave garanti yaptırıp iptal ettiren ya da düşünen  var mı?

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ford da ekstra garanti satın aldığımda onu kapsamıyo , bunu kapsamıyo demişlerdi , o yüzden skodaya özelikle sordum , uzatılmış garanti şartları aynı dedi avek . Henuz almadım ama mecbur alıcaz ...

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de +3 yıl düşünüyorum. 3606₺ fiyat verdiler.. iki yıl içinde iki defa garantiye girince +3 yıl farz oldu diye düşünüyorum. Ama bende şans yok yaparım hiç bişey olmaz yapmam şanzıman aşağı iner.. Şartlar hakkında tecrübeli olanlar deneyimlerini paylaşırlarsa bu başlık altında çok iyi olur..

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

+2 alarak 4 yıla çıkartmıştım garantiyi 2016 11. ay da. Uzatılmış garanti şartları aynı olarak söylendi bana da ki özellikle dsg den kaynaklanabilecek sorunlardan dolayı uzatma almıştım bir kaç kere sormuştum farklı zamanlarda farklı kişilere.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
garanti uzatımı fabrika garantisi şeklinde devam ediyor. ben +2 aldım 1650tl idi sanırım. yalnız +3 istediğinizde 2700tl gibi bir rakama çıkıyor, +3 bence gereksiz.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çamaşır makinem Samsung. Uzatılmış garanti yapamadım (samsung servislerinin gerizekalılığı yüzünden). Garanti bittikten 1 ay sonra makina bozuldu.

Aynı dönemde aldığım Siemens bulaşık makinama +4 yıl garanti yapmıştım. 2019'a kadar garantisi devam ediyor. Makinaya hanım utanmasa çamaşır atıp yıkayacak. Hani tabiri caizse eline geçen tüm bulaşığı tıklım tıkışık atıyor makinaya. Bu sebeple kaç kez tartışmışızdır. Ama makinada tık yok.

Sanırım bozulmak için garantinin bitmesini bekliyor.

Bilmem anlatabildim mi?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben iyi niyet garantisini kullanacağım. Forumda araştırdım, tüm bakımlarını yetkili serviste yaptıranlardan sadece işçilik masrafı istemişler DSG şanzıman için. Benim tek korktuğum şey DSG zaten. Ancak bakımlarını yetkili serviste yaptıranların diğer arızalarında da yardımcı olduklarını okudum hep.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dsg kaç liralık arıza açacak ki 3600 tl para verilecek beni bi aydinlatabilir misiniz? Yani 6000 tl lik olasi bir hata için 3600ü peşin mi ödüyoruz  yoksa daha yüksek meblalarda hasar olabiliyor mu?

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;611415
2015 Aralıkta1.2 dsg style fabiama 1550 tl vererek 2 yıl daha garantiyi uzatmıstım.Ancak su an yaşadıgım şehirde skoda yetkili servisi yok.Bakım yaptırmak için bile 200 km yol gidiyorum.Artı 2 skoda servisi aracın bir yagmur sensorünü bile onaramadilar.Araçta boya dökülüyor.Adamlar taş sıçramış diyorlar.Garantiyi dsg bozulursa diye yaptırmıştım.Ancak bu ilave garanti dsg yi kapsıyor mu ilk 2 yılki garantiyle ayni mi su an şüphe icindeyim.İlave garanti yaptırıp iptal ettiren ya da düşünen  var mı?

Arkadaşlar şu garanti illetine inanmayın en küçük soruna bile kullanıcı bilmem nesi diyip geri ceviriyorlar birde uzatmak gibi bir muhabbet benim için söz konusu bile değil, bakımlarda faturada gecen parcaların hepsini değiştiklerine inanasım bile gelmiyor . ben artık kendim gereken parcaları temin edip en yakın özel servislerde takıp yağ değişimlerini yaptırırm. 600tl bakım işi 250- 300 tl ye halolur .

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca garanti bozulmasın diye mecbur servise mahkum kalmak çabası...

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün serviste yıllık bakım yaptırdım 620 lira verdim ayrıca
dsg titretme sorunum vardı garantiden kavramaları ona para vermedim  bugün yine titreme azda olsa var gibi iyice test edip tekrar gidecem

Garantiyi sordum uzatmaya hiç gerek yok benim tek endişem herkes gibi dsg onunda 5 yıla kadar servis isterse garntiden tamamını dahi değiştirir amma  tabi servisle arayı iyi tutmaya bağlı yok eğer yapmazsa garanti uzatsan da  soprun olunca işçilik veya tümünü isteyebiliyor.

Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;611507
Arkadaşlar şu garanti illetine inanmayın en küçük soruna bile kullanıcı bilmem nesi diyip geri ceviriyorlar birde uzatmak gibi bir muhabbet benim için söz konusu bile değil, bakımlarda faturada gecen parcaların hepsini değiştiklerine inanasım bile gelmiyor . ben artık kendim gereken parcaları temin edip en yakın özel servislerde takıp yağ değişimlerini yaptırırm. 600tl bakım işi 250- 300 tl ye halolur .

aynen katılıyorum  bakım işi resmen soygun gibi tamam servisler illaki pahalı olur bunu biliyoruz amma hiç birşey yok yazak 3 parça şeye 600 lira fiyat çıkarmak biz sizi soyduk anlamına geliyor başk birşey değil
« Son Düzenleme: 25 Mart 2017, 20:00:54 Gönderen: enoktakenokta »