škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine Yararlı bir bilgi. 3 Farklı km sayacı Sıfırlama Fabia 2015-2016

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arayıp arayıp bulamamıştım sonunda buldum paylaşıyorum.

0.0 / Set tuşumuz -> aracın hız göstergesinin yanındaki km yi sıfırlıyor.

Dokunmatik ekranda bildiğiniz gibi 3 farklı gösterge ölçümü daha var. uzun süreli-başlangıçtan itibaren-yakıt aldıktan sonra.

Bunları sıfırlamak için CAR basıp Settings girip

Uzun süreli kullanımı Sıfırla;
Başlangıçtan itibaren Sıfırla;
Yakıt aldıktan sonra Sıfırla;

bu 3 seçenek uygulanabilir. Bu arada yakıt alırsanız yani o kapak açılıp yakıt girişi olursa bidahaki aracı çalıştırmanızda yakıt aldıktan sonra kısmı 0km olup sıfırlanmalı otomatik.

Kazasız sürüşler :ok:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;591160
Arkadaşlar arayıp arayıp bulamamıştım sonunda buldum paylaşıyorum.

0.0 / Set tuşumuz -> aracın hız göstergesinin yanındaki km yi sıfırlıyor.

Dokunmatik ekranda bildiğiniz gibi 3 farklı gösterge ölçümü daha var. uzun süreli-başlangıçtan itibaren-yakıt aldıktan sonra.

Bunları sıfırlamak için CAR basıp Settings girip

Uzun süreli kullanımı Sıfırla;

Başlangıçtan itibaren Sıfırla;

Yakıt aldıktan sonra Sıfırla;

bu 3 seçenek uygulanabilir. Bu arada yakıt alırsanız yani o kapak açılıp yakıt girişi olursa bidahaki aracı çalıştırmanızda yakıt aldıktan sonra kısmı 0km olup sıfırlanmalı otomatik.

Kazasız sürüşler :ok:

Çok uğraşmışsınız. Yol bilgisayarından tüketim bölümüne yada herhangi bir bölümde altında başlangıç mı yakıt mı yoksa uzun süreli mi olduğu yazar. Bunları görmek için direksiyondaki onay tuşna birer kez basarsanız bu 3 hafıza arasında gezinirsiniz. Eğee onay tuşuna basılı tutar iseniz bunları sıfırlarsınız. Radyo ekranından dıdısının dısısına girmenize gerek yok :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;591627
Çok uğraşmışsınız. Yol bilgisayarından tüketim bölümüne yada herhangi bir bölümde altında başlangıç mı yakıt mı yoksa uzun süreli mi olduğu yazar. Bunları görmek için direksiyondaki onay tuşna birer kez basarsanız bu 3 hafıza arasında gezinirsiniz. Eğee onay tuşuna basılı tutar iseniz bunları sıfırlarsınız. Radyo ekranından dıdısının dısısına girmenize gerek yok :)

Saol kardeş ama bizim direksiyonlarda yok o biliyorum yoksa :D

bu dediğim 1.0 MPI motorlu araçlar için boş olan direksiyonlar için. yinede saol