škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Soruları

msami · 112 · 33161

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sakin olun, ben herhangi bir sorun olup olmadığı için buraya yazdım. Afedersiniz!!!!!

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yorumlarda gündüz farından bahsedilmiş.bende elegance var gündüz farı yok ama:S

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreozukan;447485
Gunduz fari oldugunu okudugum an hemen otoparka inip actim acarken videosunu da cektim birazdan buraya yuklicem saygilarimla

videonun linki: http://youtu.be/Bntio1UYeME

Bu link sizin işinize yarar umarım :)
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;447537
sakin olun, ben herhangi bir sorun olup olmadığı için buraya yazdım. Afedersiniz!!!!!

Eyvallah :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: westwint;447572
Bu link sizin işinize yarar umarım :)

Ahahah gerçekten açıldı :eek: Peki neden baştan açmıyorlar gündüz farlarını? Ne saçma...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emre0884;447537
Affedecek bir şey yok yahu! Bir şey fark etmişsiniz bizler de fikirlerimizi yazdık.:wnk:

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yaw dayıoğlu o kapak çok zor açılıyor elimde kalmasından korkup açmadım ama video müthiş olmuş iq 10 olan bile becerir bu videordan sonra çok teşekkürler bir zorlayayım bende:D

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;447600
yaw dayıoğlu o kapak çok zor açılıyor elimde kalmasından korkup açmadım ama video müthiş olmuş iq 10 olan bile becerir bu videordan sonra çok teşekkürler bir zorlayayım bende:D

Ben de sizin gibi düşünüyordum ama biraz çekince geliyor kapak. Ben de açtım ve şimdi kontağı çevirince gündüz farı yanıyor. Bir de şu camlar otomatik kapansaydı veya kontakla kapatılabilseydi. :)

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün ilk küçük çaplı kazamı yaptım:( arkadan bi toros bindirdi bizim rapide ufak tefek sıyrıklarla atlattık.rapid yerine renault falan olsaydı neler olurdu düşünmek bile istemiyorum...

Çevrimdışı mathiac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;448114
bugün ilk küçük çaplı kazamı yaptım:( arkadan bi toros bindirdi bizim rapide ufak tefek sıyrıklarla atlattık.rapid yerine renault falan olsaydı neler olurdu düşünmek bile istemiyorum...

Geçmiş olsun, benzer bi olay benim de başıma geldi Mecidiyeköyde sıkışık trafikte dur kalk giderken arkamdaki duster'a yeni fiesta ile bir bayan vurdu, fiestanın ön taraf, duster'ın da arka tarafta baya bir hasar oldu, Allahtan benim ayağım frende değildi ve vites boşta idi yavaş yavaş salmıştım arabayı, araç ileri atıldı tamponda nokta şeklinde bir boya atması oldu sadece... Çok şükür...

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;448114

Bununla Geçmiş olsun.bazen sen ne kadar dikkat etsen de gelip park yerinde bile buluyor seni kaza malesef.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun... :( Allah daha büyük kaza bela vermesin.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı umutcan2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun Allah daha beterlerinden korusun

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Rapid'in iç aynası manuel karartmalı mı gerçekten? Aynanın altında siyah bir çubuk var onu ittirdiğimizde karartmaya geçiyormuş kitapçıkta okudum... Yaptım gerçektende sanki arkadan gelen farların etkisi bayağı azaldı? Gerçekten öyle mi, yoksa benimki psikolojik mi? :hanz: Yoksa karatma değil de aynanın açısı filan mı değişiyor acaba?
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2013, 11:05:01 Gönderen: msami »