škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Start/Stop Emniyet Kemeri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abiler hayırlı günler.Bir sorum olacak sizlere  1.6 dizel dsg Superb aracımızda Start/Stop etkin fakat devreye girmiyor bazen kısa mesafelerde emniyet kemeri takmıyorum acaba ondan mı yardım eder misiniz başka bir sebebi olabilir mi motor sıcaklığını soracaksanız sıcakken de denedim ancak olmadı emniyet kemeriyle alakası var mı bugün 20 km yol yaptım ortalama hız 20 hep şehir içiydi emniyet kemeri takmamıştım alakası olabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hava sıcaklığı 4 derecenin altındaysa(yanlış hatırlıyo olabilirim) kendi kapatıyor start stopu motor kolay ısınsn diye normal

Çevrimdışı God_is_love

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;605804
Abiler hayırlı günler.Bir sorum olacak sizlere  1.6 dizel dsg Superb aracımızda Start/Stop etkin fakat devreye girmiyor bazen kısa mesafelerde emniyet kemeri takmıyorum acaba ondan mı yardım eder misiniz başka bir sebebi olabilir mi motor sıcaklığını soracaksanız sıcakken de denedim ancak olmadı emniyet kemeriyle alakası var mı bugün 20 km yol yaptım ortalama hız 20 hep şehir içiydi emniyet kemeri takmamıştım alakası olabilir mi ?

Merhaba

Emniyet kemeri start stop için gerekli daha sonra diğer koşullara göre devreye girmeyebiliyor

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim çok sağolun

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tarz durumlarda öncelikle kullanma kılavuzuna bakılması gerektiği kanaatindeyim. Konu da kilitlenmiştir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...