škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Havalandırma

Cagri33 · 78 · 20143

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Abiler servisi aradım görmemiz lazım dedi babamla kendimiz takalım derken bi parça içine gitti sizce ücret alırlar mı sökülcek felan böyle ufak bişey için alırlarsa ne alırlar yardım bekliyorum sizlerden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tolga86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimkide aynı yerden kırıldı parçalar içine içine düştü servise sordum komple değişicek 800 civarı dedi saol dedim çıktım.
benimkini çocuk ayakları koydu kırdı diye düşünüyorum sizinki nasıl oldu yada o parçalar mı dandik acaba

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta da aynı yer kırıldı. Servis komple değişir en az 600TL tutar dedi.

Nasıl kırıldığını bilmiyorum; ufaklık kurcalamış olabilir veya arkada oturan biri inmek için falan yer değiştirirken kolu bacağı çarpmış olabilir. Fakat bu kadar kolay kırılabilecek kadar kötü bir malzemeden yapılmış donanım bu araca hiç yakışmıyor.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çıkmacılara bir bakın derim pert araçlardan satılıyor çünkü

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şekilde çocuk yaptı bizimkini de canı sağolsun da bi parça plastiğe 600-800 nedir ya

Çevrimdışı Devotee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı durum bende de var. Hatta sağa, sola dönerken içine düşen parça hareket ediyor ve ses yapıyor. Kırık olması değil de çıkan ses çok rahatsız ediyor beni ama 600 - 800 TL vermek istemem açıkçası. Düşen parçaya bir şekilde ulaşmam mümkün olur mu acaba?

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Devotee;604680
Aynı durum bende de var. Hatta sağa, sola dönerken içine düşen parça hareket ediyor ve ses yapıyor. Kırık olması değil de çıkan ses çok rahatsız ediyor beni ama 600 - 800 TL vermek istemem açıkçası. Düşen parçaya bir şekilde ulaşmam mümkün olur mu acaba?

Bende o durumdan korkuyorum ama en azından servis orayı ücretsiz söküp takar o parçayı içinden alır diye düşünüyorum.Zaten o parçayı içinden alırsa ben japon yapıştırıcısıyla felan bi şekilde hallederim diye düşünüyorm

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çıkma da olsa, 600-800 liraya sıfır da taktırsak bu zımbırtının yeniden kırılabileceği gerçeği değişmiyor. Çünkü "bundan sonra şu konuda daha dikkatli olacağım" diyebileceğimiz bir konu değil. Arka koltuğa pek ala çocuklar oturabiliyor veya koltuktan koltuğa geçmek gerektiğinde (bazı durumlarda tek kapıdan in-bin gerekiyor biliyorsunuz) aradaki şaft tüneli nedeniyle ayak vs. çarpması olabiliyor. Arkada oturan herkese "aman şuraya dikkat edin, kolay kırılıyor" dersek komik duruma düşeriz.

Sonuç olarak bu sorunu yaşayan bir tek ben olmadığıma göre malzeme kalitesi gerçekten çok kötü.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
böyle saçmalık olur mu ya bunu şikayet var com da dile getirelim birde mail atalım herkez
in de aynı yerden olur mu sol tarafdaki düştü kırıldığını bile anlayamadım ki

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;604694
böyle saçmalık olur mu ya bunu şikayet var com da dile getirelim birde mail atalım herkez
in de aynı yerden olur mu sol tarafdaki düştü kırıldığını bile anlayamadım ki

Diz çarpsa felan neyse diyeceğim 3 yaşında çocuğun sağa sola oynatmasıyla kırılacak kadar kalitesiz yapmışlar birde 600-800 liradan bahsediliyor bir plastik parça için yazık gerçekten.

Çevrimdışı Zafer1979

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim araçtada sol taraf kırıldı. servise götürdüm değişmesi lazım kırılmış dediler.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu kadar kronik bir sıkıntı olduğunu bilmiyordum plastik bi parça bu kırılır kronikte olabilir sorun değil Allah daha büyüğünden korusun nazarlık gibi birşey.Ancak servislerin ufak bir plastik parçayı 60-70 liraya takmak yerine oraya komple 600-800 lira gibi fiyatlar biçmesi gerçekten çok büyük bir ayıptır.Yarın babamla birlikte servise gideceğiz abiler ne diyecekler ne yapacaklar sizlere aktaracağım inşallah.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION] ben kendim temzilik sırasında sağ sola çevirirken elimde kaldı analayamadım nasıl olduğunu

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superbde bana en kalitesiz gelen ve sorun çıkartır dediğim parça daha farklı bir segment olsa tamam ama bu arabaya olmamış.

Bu hepimizin başına gelecek gibi duruyor. Servisle uğraşmaktansa skodayla iletişime geçebiliriz.
Krom çıtalar gibi kabul edilirse en azından onarımını yaparlar.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu iletişim konusunda ne gibi birşey yapılabilir belli ki bu kronik ve araca yakışmayan bir sıkıntı yani insanlarla araba konuşurken mesela superb passat konuşurken passatın işçiliği bi tık daha iyi dedikleri sanırım bu gibi şeyler olsa gerek basit bişey ama sinir bozucu ve yaptırmaya 600-800 lira gibi paralar istemeleri zaten ayrı bi konu.