škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekerlek ve Lastiklerin Rotasyonu

drys · 5 · 1985

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
A5 Oktavia kullanım kılavuzunu yeni indirdim, sayfa 206 da;
''Tüm tekerleklerin düzenli yıpranması ve en uygun dayanım ömrü için her 10.000 km'de bir yerlerinin değiştirilmesini tavsiye ederiz''

Şimdi benim araç 16.000 km'de ve tekerlekler 1 yıllık olup diş derinliği önde 7 cm,arkada 7,5 cm civarında.Yine de yukarıda ki öneriyi uygulamamı önerirmisiniz arkadaşlar?

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler İrfan bey,en kısa sürede verdiğiniz linkte ki resime uyarak yerlerini değiştirecem.Ancak servisimi önerirsiniz yoksa dışarıda ki herhangi bir lastikçiyimi?
Bu arada 448*247 ebatlarında 9,73 KB lık JPEG resmi yüklemeye çalışıyorum ancak ''Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 4.26 MB (Megabyte) aşılıyor.'' uyarısı veriyor,yükleyemiyorum.Neden acaba?
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 13:14:33 Gönderen: drys »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: drys;316728
Çok teşekkürler İrfan bey,en kısa sürede verdiğiniz linkte ki resime uyarak yerlerini değiştirecem.Ancak servisimi önerirsiniz yoksa dışarıda ki herhangi bir lastikçiyimi?
Bu arada 448*247 ebatlarında 9,73 KB lık JPEG resmi yüklemeye çalışıyorum ancak ''Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 4.26 MB (Megabyte) aşılıyor.'' uyarısı veriyor,yükleyemiyorum.Neden acaba?

Lastikçide en ucuzundan hallolur.

Foto için öncelikle fotoları imageshack, resimyükle veya photobucket gibi aracı sitelere yükleyin, oradan link alın  ;)

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.yuklelan.com/images/NOJqo.jpg

Tamamdır,çok teşekkürler İrfan bey :ok:
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 15:25:15 Gönderen: drys »