škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Allah'a emanet gidiyoruz!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım bazı sürücüler sanal oyunlar ve çarpışan arabalarla gerçeği karıştırılıyorlar! Oyunlardaki gibi öl öl bitmeyen dokuz canı olduğunu sanıyor. Halbuki tek canı var, onu da koruyabilirse! Üstelik hiç yoktan diğer insanlara kastetmiş oluyor!:confused:

https://www.youtube.com/watch?v=cAM25ab4cp4 İnsanların canına kastet ve hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam et, ne ala memleket!

https://www.youtube.com/watch?v=jqtE_-VR8Pw

https://www.youtube.com/watch?v=BN1exaDifwk

Benzerinin ucuz atlatılmış hali: https://youtu.be/SxIwylcWIHk

Neyse benzerleri çok, fazla içinizi karartmak istemem, sadece bana denk gelen kayıtı paylaşmak istedim.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir-iki tanesinin üzerine gazyağı döküp şehir meydanında yakmadıkça düzelmezler; çünkü ilgilenen yok.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;610236
Bir-iki tanesinin üzerine gazyağı döküp şehir meydanında yakmadıkça düzelmezler; çünkü ilgilenen yok.

:D:hanz::++::++::++::++::++::kiki:  Uğur bey neden gazyağı 97 oktan benzinle yaksak olmaz mı?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;610277
:D:hanz::++::++::++::++::++::kiki:  Uğur bey neden gazyağı 97 oktan benzinle yaksak olmaz mı?
Farketmez.
Odun ateşinde de olur.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her türlü küfürü hak ediyorlar direksiyona değil yağlı kazığa oturtcan bunun gibileri

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Candan öte bir şey olmadığının idrakini ve mobeselerin bu hareketleri değerlendirmesini dilemekten başka bir şey yapılamıyor maalesef! İnsan da olsa yaptırımsız/cezasız kendiliğinden doğruyu bilse de seçemiyor. Dikkat edilirse batıdaki affetmeyen hukuk sistemi masum diğerlerini korumak adına bu hareketlere taviz vermez.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla ilgili şöyle derler "adamı öttürürler orda"
Aklından bile geçiremezler.

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Birinci kayıttaki arkadaş yakalanmış. 206 TL ceza verip serbest bırakmışlar. Ondan sonra bu memlekette neden bu kadar çok trafik kazası var. Uğur Bey'e katılmamak elde değil!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civilkaya;610360
Birinci kayıttaki arkadaş yakalanmış. 206 TL ceza verip serbest bırakmışlar. Ondan sonra bu memlekette neden bu kadar çok trafik kazası var. Uğur Bey'e katılmamak elde değil!
Ben espri veya mübalağa falan yapmadım.
Ciddi ciddi fikrimdir.
Çünkü ipin ucu çoktan kaçtı gitti. Hizaya gelinmesi için gerçekten başka çare yok bana göre.

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;610394
Ben espri veya mübalağa falan yapmadım.
Ciddi ciddi fikrimdir.
Çünkü ipin ucu çoktan kaçtı gitti. Hizaya gelinmesi için gerçekten başka çare yok bana göre.

Valla ben 37 yaşımdan sonra uzakdoğu dövüş sporlarına başlayıp, böylelerini yakalayıp, evire çevire dövesim geliyor. Gerçekten bende şaka yapmıyorum. Sen efendi gibi yolunda git, manyağın biri gelip senin ve ailenin canına kast etsin. Ondan sonra 206 TL verip milletin canını yakmaya devam etsin. Olacak iş değil!!

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaz pedalının ayağın altında olması insana farkında olmadan uçak kullanıyor hissi veriyor sanırım. Kendine gelmeyen için nereye konacağı belli olmayan bir uçak!