škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabam elegance mi style mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2015 yılı Eylül ayında trafiğe çıkmış octavia yı ikinci el olarak aldım. Acemiliğimden midir bilmiyorum ancak aracın elegance mi yoksa style modeli mi olduğunu nasıl anlarım (malesef faturası vb belgeleri yoktu, kullanım kalvuzundanda bulamadım) ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle binin arabanız  sytle veya elegance hangisi olursa fark etmez ikiside en üst donanım araçlardır en güzel motor gücünden anlarsınız eğer 110 bg ise sytle olarak geçmesi lazım

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sağolun. Plaka değişikliği için ruhsat noterde kaldı malesef. Motor gücününün 110 olduğunu nasıl anlarım.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;561992
Hayırlı olsun güle güle binin arabanız  sytle veya elegance hangisi olursa fark etmez ikiside en üst donanım araçlardır en güzel motor gücünden anlarsınız eğer 110 bg ise sytle olarak geçmesi lazım

performans farkı yok 110 luk ve 105 lik arasında sadece euro olduğu için 110 diye geçiyor.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Torpidoyu açın, SD kart girişinin olduğu bölümde CD player varsa Elegance'dır yoksa Style.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle