škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Llumar cam filmi tavsiye ve fiyat hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben konu açmıtım, fotoğraflar da var, konuyu bir aratın.

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende önler 20 arkalar 15 hiç boğucu olmuyor
Klima da daha rahat soğutuyor

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün aracım ön cam hariç tüm camlarına 3 numara llumar cam filmi uygulattım. Fakat hava kararınca şöyle bir durum oluştu; arkadan gelen araçların farları arka camdaki rezistans larda dağılma yapıyor ve ışıklar rezistanslar boyunca çizgi çizgi gözüküyor.Acaba bu normal bir durummu. Gerçekten sürüş kalitesini bozuyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;529010
bugün aracım ön cam hariç tüm camlarına 3 numara llumar cam filmi uygulattım. Fakat hava kararınca şöyle bir durum oluştu; arkadan gelen araçların farları arka camdaki rezistans larda dağılma yapıyor ve ışıklar rezistanslar boyunca çizgi çizgi gözüküyor.Acaba bu normal bir durummu. Gerçekten sürüş kalitesini bozuyor.

Bu normal bir durum ve çözümü yok ne yazık ki. 4 yıldır filmli araç kullanan biri olarak ilk başta fazlasıyla yadırgansa da zamanla alışıldığını söuleyebilirim.

Bu arada bugün PP serisi cam filmleriyle muayeneden beklendiği üzere "hafif kusurlu" olarak geçti araç.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;528490
Kendi aracım atr15 çekildi.Fikir verir belki koyuluğu.

film takıldıktan sonra sizde de arka camda rezistans lar boyunca ışık dağılması olayı oldu mu

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
karanlıkta arka camda rezistanslar boyunca ışığın dağılması gerçekten görüşü olumsuz etkiliyor. Forumlara biraz baktım kimisi bu olaya normal desede kimisinin aracında hiç böyle bir sıkıntı olmamış.Acaba Llumar'a özgü bir durummu.Ayrrıca en üstteki üç rezistans teli diğerlerinden farklı mı, cam filmi en üstteki üç telin üzerinde daha farklı duruyor.İşçilikten yana sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.  Umarım filmi söktürmek zorunda kalmam
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2015, 09:37:28 Gönderen: cnrndm »

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;529226
karanlıkta arka camda rezistanslar boyunca ışığın dağılması gerçekten görüşü olumsuz etkiliyor. Forumlara biraz baktım kimisi bu olaya normal desede kimisinin aracında hiç böyle bir sıkıntı olmamış.Acaba Llumar'a özgü bir durummu.Ayrrıca en üstteki üç rezistans teli diğerlerinden farklı mı, cam filmi en üstteki üç telin üzerinde daha farklı duruyor.İşçilikten yana sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.  Umarım filmi söktürmek zorunda kalmam

Arka camdaki dalgalanma superb araçlarda olmakta.
beraber çalıştığım arkadaşım 2 ay önce yaptırdı. Alışana kadar baya bir zorlandı.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;529224
film takıldıktan sonra sizde de arka camda rezistans lar boyunca ışık dağılması olayı oldu mu

Şuana kadar beni rahatsız eden bir durum olmadı.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim Llumar değil. Biraz dağılma var ama görüşü bozmuyor..

Çevrimdışı azref

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Trabzon autoclub cam filmi 3m cs ve lumar yapıyor fiyat 600tl dediler yalnız kaput  koruma filmi 700 pvc olursa 1200tl dediler şaşırdım

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
istanbulda maslak oto sanayide gençler oto cam var lumar bayisi işin eğli ustalar kapılar sokulerek yapılıyor cam filmi 300 tl on cam 100 tl

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de aracıma Llumar yaptırdım. İşçilik çok iyi yapılmasına ve arka camlarda ATR50 olasına rağmen ışık dağılması mevcut ancak beni fazla rahatsız etmiyor.