škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dikkat!!!bi-xenon far ünitesi arizasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: afterkan.07;532077
Teşekkürler şimdi yüce oto talep/şikayet bölümüne durumu izah ederek bir talepte bulundum inşallah hayırlısı olur.

Bizim başımıza gelenide yazsaydınız sonucu tekrar bize yazın

Çevrimdışı YolGeZeR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler,
aracım 2014 model ama servise nasıl başvurmak lazım, fabrikasyon hata değiştiriyoruz derler mi?

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YolGeZeR;532199
İyi günler,
aracım 2014 model ama servise nasıl başvurmak lazım, fabrikasyon hata değiştiriyoruz derler mi?[/QUOT

Her araçda olmayabiliyor sanırım yada biz ilk araçlardan aldıgımız için anca oldu sizdede olabilir fakat bu hatalı parçaları sonradan farkedip degğiştirmişde olabilirler

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekotass;532242
İyi günler,
aracım 2014 model ama servise nasıl başvurmak lazım, fabrikasyon hata değiştiriyoruz derler mi?[/QUOT

Her araçda olmayabiliyor sanırım yada biz ilk araçlardan aldıgımız için anca oldu sizdede olabilir fakat bu hatalı parçaları sonradan farkedip degğiştirmişde olabilirler

Hatali parcanin resmi varmi bir mesajda yari plastik yari metal yeni unitede tamami metal olarak yazilmis fari acip baktigimda sadece ampul ve balastini gorebiliyorum
Eski unite yeni unite olarak resimleri olsa aracin garanti suresinin bitmesine 2 ay var gittigim 2  servisinde kalitesi berbat

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler,
aracım 2014 model ama servise nasıl başvurmak lazım, fabrikasyon hata değiştiriyoruz derler mi?

aracınızda şuan problem yoksa ilgilenilmez

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]

Farın içinde değil yanında metal olan audi sembolu var

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]
Burda daha net yeni olan yuvadan daha küçük

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 2015 Style donanım. Resimlerde görünün parça aracımda Mitsubishi değil ama Çin malı bir parça. Yanlış hatırlamıyorsam Automotive Lighting (AL) marka olsa gerek. Herhalde birşeyleri değiştirmişler.

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sanırım sizde olmaz farkettilerse düzeltmişlerdir.Çin malı olması biraz can sıkıcı bizim araca japon takılmış eskisini hatırlamıyorum

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de bakayaım eve gidince. Bu metal olan mı sonradan gelen sorunsuz parça?

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet zaten dikkat ettiyseniz yuvaan biraz daha küçük diğeri plastik ağırlıklı ve tam oturuyordu

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nihayet bu akşam benim ünitelere baktım. Ünitelerim metal, sizin resimde yolladığınız şekilde yuvadan biraz daha küçük.

İşin ilginç yanı aracımın 2013 üretimi olması. Demek ki bu konuda şans bana gülmüş :)

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün farkettim bizim de sag far pembe yanmaya başlamış. Söz konusu parçaya baktım çin malı metal görünümlü gri plastik parça bizim araçta olan.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ampullerin bozan tek şey farlar yanıkken çalıştırmak. Siz siz olun bixenonları auto konumda tutmayınız. Araç çalışırken kapalı olsun. Yoksa yılda bir ampul alırsınız.

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;535784
Dün farkettim bizim de sag far pembe yanmaya başlamış. Söz konusu parçaya baktım çin malı metal görünümlü gri plastik parça bizim araçta olan.

Geç kalmadan götürün değiştirsinler.Sipariş ile yurt dışından geliyormuş ben iki hafta bekledim sonunda aradım geldi dediler siz sıkıştırın çünkü bir süre onra sönecek ampul