škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu sesin neden olduğunu bilen varmıdır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar. Bu aralar aracı eşim kullanıyor ve linkini verdiğim vidyodaki sesten şikayetçi. Bu aralar sıksık oluyor. Acaba sesin nereden geldiğiyle ilgili fikri olan var mı? Servislerde malum randevu bulmak çok zor. Şayet daha önce başına gelen varsa ve yardımcı olabilirse en azından servise giden kadar belki bir çözüm bulunabilir

https://www.youtube.com/channel/UC7cUeJGRv7Of2Jn09nsnPvQ

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam direksiyonu çevirdiği zaman mı.oluyor bana kalırsa direksiyon kütüğü gitmiş köpükleri patlamış.yag eksilmiş derim. Sebebi ise sağa sola dönüşlerde direksiyonu sona vurdurtmasın  ben yanlışsam arkadaşla düzeltir

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ses yanılmıyorsam sıcak soğuk ayar düğmesinden geliyor benim skoda da yapıyordu garantiden düğmenin arkadındaki küçük motoru değiştiler düzeldi

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=584958#post584958

aynı ses bende de var. daha önce yukarıdaki başlıkta konuşmuştuk. Özellikle çok sıcak havalarda ve sadece kalkışlarda oluyor.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sesin kaynağını bulabildinizmi acaba. Aynı ses sanırım
[/B]QUOTE=kbtumt;617346]http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=584958#post584958

aynı ses bende de var. daha önce yukarıdaki başlıkta konuşmuştuk. Özellikle çok sıcak havalarda ve sadece kalkışlarda oluyor.[/QUOTE]

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;617359
Sesin kaynağını bulabildinizmi acaba. Aynı ses sanırım
[/B]QUOTE=kbtumt;617346]http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=584958#post584958

aynı ses bende de var. daha önce yukarıdaki başlıkta konuşmuştuk. Özellikle çok sıcak havalarda ve sadece kalkışlarda oluyor.

Maalesef :(

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya arkadaşım bende de ayni ses vardı servise gittim sıcak ve soğuk ayar düğmesinin arkasındaki küçük bir motor var o arızalanmış değiştiler sorun bitti  aynı ses diyorum gidin bir servise görün aynısıdır

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tmm anladım dediğiizi ama servis için şuan hem vaktim yok hemde randevu yok. İlk müsait oldugumda götürcem ve dediğinizi iletcem servise

Alıntı yapılan: mkose;617489
ya arkadaşım bende de ayni ses vardı servise gittim sıcak ve soğuk ayar düğmesinin arkasındaki küçük bir motor var o arızalanmış değiştiler sorun bitti  aynı ses diyorum gidin bir servise görün aynısıdır

Çevrimdışı zuistanbul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
KARDEŞİM GEÇMİŞ OLSUN.BU SES KAVRAMADAN GELİYOR.SIIŞIK TRAFİKTE DUR KALKLARDA KAVRAMA ÇOK YÜKSEK ISIYA ULAŞIR.SERVİSE GİT YENİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK DEĞİŞTİRİYORLAR.DAHA 1 HAFTA ÖNCE DEĞİŞTİRDİM:gaz:

Çevrimdışı zuistanbul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kardeşim geçmiş olsun.bu ses kavramadan geliyor.siişik trafikte dur kalklarda kavrama çok yüksek isiya ulaşir.servise git yenisini ücretsiz olarak değiştiriyorlar.daha 1 hafta önce değiştirdim

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim bilgilendirme için. Umarım servis sorunu tespit edebilir. Bide tespit edemezse uğraşmak var işin ucunda.
Alıntı yapılan: zuistanbul;617548
Kardeşim geçmiş olsun.bu ses kavramadan geliyor.siişik trafikte dur kalklarda kavrama çok yüksek isiya ulaşir.servise git yenisini ücretsiz olarak değiştiriyorlar.daha 1 hafta önce değiştirdim

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar. Sonunda sesin kaynağını bulduk. Malesef şanzımandan geliyormuş araç 85000 km de ve şanzıman değişimi yapılacak. Neyse ki 2 sene garantiyi uzatmıştım ve değişim garantiden yapılacak.