škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sultanbeyli Çakıroğlu Skoda Servis ve Kalitesi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Genelde başımıza kötü şeyler geldiğinde buraya servis ile ilgili çok şikayet yazılıyor ancak beğeni ve ya takdir için çok bişi yazıldığını görmedim.

Ben sizlere son 2 haftadır Çakıroğlu otomotiv ile ilgili bana göre gayet olumlu olan izlenimlerimi aktaracağım.

Öncelikle aracımın 30 bin bakımı geldiği için servise gittim, bujilerinde değiştiği bu servis için 790 tl gibi bir ücret ödedim. Servis sonrası araçları yıkıyorlar tabi ancak ben motoru açtığımda motorunda yıkanmış olduğunu gördüm ve bunun için ek bir ücret talep edilmedi.

Ayrıca aracımın direksiyon ve vites topuzunda soyulmalar vardı, ilgili arkadaşa bunları da gösterdikten sonra hızlıca inceleyip, garanti kapsamında değişeceğini söyledi. Vites topuzu ellerinde olsa da direksiyon ellerinde olmadığı için sipariş edeceklerini 1 ay içinde geleceğini belirtti. Direksiyon da 1.5 hafta içinde geldi ve vites topuzu ile birlikte 1 saatte değiştirip aracımı tekrar teslim ettiler.

Yaşadığım bu deneyim için memnun kaldım ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Esen kalın.

Çevrimdışı ens41

• i20
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda ben de izlenimlerimi aktarmak isterim. Bugün Çakıroğlunda aracımı bakıma götürdüm hizmetten ve işçilik kalitesinden oldukça memlun kaldım bakım haricinde sol arka kapıda sorun vardı parça temin edilecekti tekrar gidip gelmemem için işimi göreyim diye bana ikame araç verildi, sunroofta tıkırtı vardı yağlama yapıldı ve usta ile test sürüşüne çıktık her türlü bozuk yola soktu ses çıkarması için sesin kesildiğini gördüm kesinlikle başından savmak için iş yapmıyorlar.Bu problemler için İzmit Özdağ'a gitmiştim öncesinde, kapıyı ve sunroofu baştan savma bir şekilde yağlayıp olduğunu teyit etmeden göndermişlerdi ve sorunlarım çözülmemişti. İzmitte yaşamama rağmen bundan sonra aracımın bakımları için Çakıroğluna gideceğim.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çakıroğlu, Ankaradaki bayilerden daha uygun fiyat verdiği için arabamı aldığım bayi. İstanbula sabah geldim otogara özel araç gönderip aldılar, öğle saat 15.00 te arabayı teslim etmişlerdi, o vakte kadar çok iyi ağırlamışlardı (öğle yemeği dahil) özellikle satış müdürü Fatih beye teşekkürü borç bilirim.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 21:13:08 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı beegee99

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese yorumları için teşekkür ederim aracım henüz 5000 km'de Avek veya aracığı aldığım Kayadibi servisine gitmeyi düşünmüştüm. Ama Artık Çakıroğlu 'nu tercih edeceğim. Görüşleriniz için teşekkürler

Çevrimdışı yawas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boyle servislerin olmasi ne guzel, keske cogunluk bu sekilde olsa

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce bir arayıp bakım fiyatı alayım dedim ama telefonlara cevap vermediler.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zam gelicek demişlerdi ondan vermemiş olabilirler :) ben 3 hafta  önce fiyat almuştım.

Bu arada bende Çakıroğlundan, özellikle servis danışmanı Ali Bey'den çok memnunum. İşinde çok özverili bir arkadaş.

Alıntı yapılan: ruyaci;611090
Az önce bir arayıp bakım fiyatı alayım dedim ama telefonlara cevap vermediler.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bonjovi0433;611350
Zam gelicek demişlerdi ondan vermemiş olabilirler :) ben 3 hafta  önce fiyat almuştım.

Bu arada bende Çakıroğlundan, özellikle servis danışmanı Ali Bey'den çok memnunum. İşinde çok özverili bir arkadaş.

Ya Ali bey yada yedek parçadaki arkadaş ikisinden biri emirgan buluşmamıza gelmişlerdi.Madem bu kadar ilgili bilgililer bizlere hizmet konusunda destek vermeleri için bi görüşmek lazım:ok:

Çevrimdışı Ali Emre Emiroğl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yawas;611002
bende Trabzon Çakıroğlu'ndan oldukça memnun kalmıştım.

KAtılıyorum. 2 yıldır servis, fiyatlar, ilgi alaka, garanti konusunda her türlü yardımda bulundular. Bende çok memnunum

Çevrimdışı bozturkmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sırf bu konuya yazabilmek için üye oldum. Çakıroğlu'ndan 3 yıl önce  Octavia almıştım. Satarken de, satış sonrasında da her konuda destek  oldular. yeri geldi serviste arabayı bıraktım diye beni eve kadar  bıraktılar. Sahipleri sanayiden gelme sanırım, esnaf gibi anlayışlı,  kurumsal bir şirket gibi de disiplinliler. İş nedeniyle Ankara'da da  bakım yaptırmak zorunda kalınca farkı anladım, işlerini gerçekten çok  iyi yapıyorlar ve size önem verdiklerini hissediyorsunuz.

Belki okuyorlardır, servisten Ümit bey ve Selim beye tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen ün Aykan'a gittim arabanın yan çıtaları değiştirtmek için.Hani şu piano black olan parçaları.Çok çizilmiş ve üstüne japon döküldüğü için iz kalmıştı.Çıtaları değiştirirken Çin'den getirttiğim krom üst cam çıtalarınından birini kaldırmışlar.

Neyse dedim siz takarken herhalde sökülmüş yeniden takar mısınız?

Orçun Bey diye servis sorumlusu orjinal olmayan parçalara işlem yapamayız dedi.

Dedim beyfendi bunun sorumlusu sizsiniz yan kapı çıtalarını değiştirirken olmuş daha önce yoktu kaldı ki bunu Edirne Algur'larda yaptırdım yani o da servis ve yardımcı olmuşlardı takmak için.

Dedi biz yapamıyoruz.

Dedim peki teşekkürler ben yine Algurlar'da yaptırırım ama siz  beni bir daha buraya bedava da verseniz sokamazsınız.

Diyeceğim şu Çakıroğlu da muhtemelen bu şekilde davaranıyordur ama Aykan'dan uzak durun hele Servis Sorumlusu Orçun Bey'den hiç birşey rica etmeyin ki sinirleriniz bozulmasın.Evime yakın diye gittim daha da tövbe.

Aykan bu kafayla daha çok müşteri kaybeder.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2017, 14:01:56 Gönderen: Trakia »

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çek cumhuriyetiden getirdiğim marşpiye ve tavan spoileri sorunsuz bir şekilde Çakıroğlu sultanbeyli servisinde montajını yaptırtım hatta işçilik bedelinden %20 iskonto bile yaptılar serviste görevlisi Tacettin Çakıroğlu bu tür işlemlerde kolaylık göstermektedir
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2017, 23:48:07 Gönderen: as8366 »

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende geçen hafta ilk defa çakıroğlu servise gittim. ilgi ve alaka çok iyiydi. Bakım sonrası aracı çok güzel yıkamışlar ve motor yıkamada bedava olunca çok daha hoşuma gitti. Bunda sonra bütün bakımlara çakıroğlundayım. İnşallah bozmazlar böyle devam ederler

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bende aracımı Çakıroğlundan alanlardanım.Tüm bayiileri aradım en uygun fiyatı bunlar verdiği gibi (Çelik karter koruma-kauçuk ve halı paspas-trafik seti ve anahtarlık seti ) gibi hediyeleride almıştım.Servis için gitmedim,karşıya gitmek Tekirdağa gitmekten daha zor.Ben Tekirdağda yaptırdım Çok çok memnun kaldım.Gidiş geliş masrafımı karşılayacak indirim yaptıkları gibi ilgi alaka on numaraydı.Bu formda iyi ve kötüyü hakkettikleri yere koymakta yarar görüyorum