škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maalesef Superb Serüvenim Bitti

haberci · 97 · 21792

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cuma günü yeni aracım BMW 520 i'yi teslim aldım.
Araç comfort+premium paket. 182500 tl'ye mal oldu. İki yıl kasko, 3 yıl servis, boya koruma, deri koltuk koruma, orijinal kauçuk paspas hediye ettiler. Kocaeli bayiinden aldım. Yalnız ilgileri, davranış şekilleri on numara. Kendinizi gerçekten değerli hissettiriyorlar. Bugüne kadar hep VW grubundan (Seat, Skoda, Vw) 0 km araçlar aldım ama ilgi, elemanların bilgi ve nezaketi eh işte seviyesindeydi. Örneğin birkaç kez çarşıya gitmem gerekti kendi araçlarıyla bıraktırdılar, bir keresinde araç yoktu, hemen taksi çağırdılar, ücretleri kendilerinden olmak üzere istediğim yere götürmesini söylediler. Başka şehirden geldiğim için sabah gidince kahvaltı ikram ettiler. Araca gelince; başkaları ne der bilmem, herkesin kendi fikri ve zevki saygı duyarım ama bence bu araç ve tabi BMW başka bir dünya. Çok mutlu oluyorum araca binince, hayalet göstergeler, direksiyon ısıtma, elektrikli perde ve bagaj, soft close (vakumlu) kapılar ve tabi steptronic (bilinen adıyla ZF) 8 ileri şanzıman ile meşhur joyistik vites topuzu tam bir efsane. Ben bayılıyorum neticeten...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasiz belasiz kullanin. Cok mantikli ve guzel bir arac almissiniz. Mutlu olmaniz cok normal:)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu buraya yazmamın nedeni; forumun aktif takipçisi olmam ve Superb'in her dönem hayranı olmam. Birtakım alternatifler aklımdaydı, bunlardan en önemlisi de Superb 3 prestij paketti. Kaldı ki Superb'in 2011 model kasasını ve makyajlı kasasını sıfır olarak alıp kullandım. Hülasa Alternatiflerin hepsini eleyerek ilk görüşte vurulduğum BMW 520İ aldım. Comfort+premium paket. Çok güzel bir araç. Aslında buradaki birçok değerli üye gibi bende de kronik Superb sevgisi vardı, ama inanın samimiyetle söylüyorum dizel skandalı bütün fikrimi alt üst etti. Nihayetinde BMW dedim. Hem benim hem babamın şartlarını zorlayarak bu arabayı aldım. Aslında premium sınıfta da Audi hastasıydım ama dediğim gibi bu emisyon skandalına çok kızdım. Kimileri bunu çok önemsemeyebilir ama ben otomobillere olan ilgim, herkesin yaptığı işi dürüst ve en iyi yapması gerektiğine dair bir şiarımın olması ve dürüstlüğün çok mühim olması gerektiğini düşündüğümden bütün ilgi odaklarımı gözden geçirip şartlarımı zorlayarak bu aracı aldım. Sürç-i lisan olduysa affola. Araçla ilgili sual olursa cevaplayabilirim. Herkese hayırlı geceler...

Alıntı yapılan: dgn;549069
Kazasiz belasiz kullanin. Cok mantikli ve guzel bir arac almissiniz. Mutlu olmaniz cok normal:)
Çok teşekkür ederim, bilmukabele. Daha iyileri siz değerli forum arkadaşlarımın olur inşallah...

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız sürüşler çok güzel araç almışsınız güle güle kullanın

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel tercih,on numara araba. Kazasız belasız günlerde kullanın. Fotoları da bekleriz:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun. Epey önce hallenip yakıtı yüzünden vaz geçtiğimiz bir araç tekerine taş deymesin :)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese hassaten ve ayrı ayrı teşekkür ederim, yalnız bende resim yüklerken boyutların büyüklüğünden dolayı uyarı veriyor, yapabilecek arkadaş varsa ona göndereyim halletsin bir zahmet...

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Araçla ilgili tecrubelerinizi forumda paylaşmanız çok faydalı olacaktır. Benim de aklımda böyle bir araç var. Bu tip samimi paylaşımlar faydalı olur

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar donanım listesi, resim yüklemeye de çalışacağım...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!