škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat nasıl? Gerekli mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar nasipse haftaya Superb elegance prestij paket aracımı teslim alacağım. Sualim şu; servisten aradılar arabamın geldiğini, istersem serviste, cam filmi, kaput koruma filmi, alta ses yalıtımı ve korozyona karşı koruma, boya koruma, koltuk koruma, tampon kenarlık koruma, cama su kaydırıcı ve motor korumayı 1500 tl'ye yapabileceklerini söylediler. Değerli forum üyeleri sizden ricam fiyat nasıldır, bu sayılanlar gerekli midir, yaptıran var mıdır, varsa memnun mudur? Bana fikir verirseniz müteşekkir olurum. İyi akşamlar...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Öncelikle Süperb'iniz hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Bende dizel yeti var ve ses yalıtımı konusunda hiçbir şikâyetim yok. Yani yalıtım işini mükemmele yakın halletmiş elin gâvuru:dede:. Bu nedenle ses yalıtımını önermem. Hiç olmazsa otonuzu alıp bir süre kullanarak edineceğiniz izlenime göre karar verin derim. Cam filmi için de acele etmeyin (Superb'iniz elegance olduğuna göre arka camlarda film var zaten). Sair işlemler hakkında pek bilgim yok, bir şey diyemeyeceğim ama; bu işleri yapacak olan yeri seçerken çok dikkatli olmanız lazım.:huh:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;453848
Arkadaşlar nasipse haftaya Superb elegance prestij paket aracımı teslim alacağım. Sualim şu; servisten aradılar arabamın geldiğini, istersem serviste, cam filmi, kaput koruma filmi, alta ses yalıtımı ve korozyona karşı koruma, boya koruma, koltuk koruma, tampon kenarlık koruma, cama su kaydırıcı ve motor korumayı 1500 tl'ye yapabileceklerini söylediler. Değerli forum üyeleri sizden ricam fiyat nasıldır, bu sayılanlar gerekli midir, yaptıran var mıdır, varsa memnun mudur? Bana fikir verirseniz müteşekkir olurum. İyi akşamlar...

Bunları bir yerde yaptırın ama serviste değil..
Kaliteli iş yapıldığını hiç duymadım..

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence aracı alın deneyimlerinize göre yalıtımı düşünün film işi işinin erbabına yaptırtın
aracı almışınız bırakın servis bakımları yapsın

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayılrı olsun;

cam filmi - cam filmi konusunda son dönemde cezai durumlar çok değişti, iyi düşünüp karar vermeli. Ben mesela gece hoş bulmuyorum, 1 numara cam filmi de uygulasanız, içerden dışarıyı görüşü azaltıyor. güneşli günlerde, bir nevi güneşin sıcağını azaltıyor.

kaput koruma filmi - gerekli bir şey, ancak yarım uygulandığında ve sonradan sökme durumunda boya farkı oluyor, komple kaputa yaptırmak en faydalı ancak pahalı.

alta ses yalıtımı ve korozyona karşı  koruma - şiddetle öneririm, araç ne kadar da sessiz olsun, ses yalıtımının yanında, korozyona karşı iyi bir koruma sağlıyor.

boya koruma - araç dışarıda duracaksa faydası olur. ancak yıkamada dikkate temk gerek, kostikli yıkamalarda, 2-3 sonrası koruma etkisi önemli ölçüde azalıyor.

koltuk koruma - koltuk rengi açıksa ve küçük çocuk varsa, olabilir. bir süre sıvı koruma sağlar.

tampon kenarlık koruma - büyük araca alışık değilseniz ve dönüşlerde hakim olamayacaksanız, yaptırmakta fayda var.

cama su  kaydırıcı - basit bir işlem, kendiniz de yaparsınız

motor korumayı - araba sürekli dışarda duracaksa ve arabayı kullanacağınız yollar köy yolu ve tozlu yollar olacaksa, yaptırılabilir. bir süre koruma sağlar.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2013, 09:01:58 Gönderen: Levcho »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Toygar;453853
...(Superb'iniz elegance olduğuna göre arka camlarda film var zaten)...
Film değil, cam orijinalden renkli diye biliyorum ben.:wnk:

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim tavsiyem bu paraya bu uygulamaları zaten istediğiniz zaman en güzel şekilde başında durarak yaptırabilirsiniz. Acele etmeyin.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;453898
Benim tavsiyem bu paraya bu uygulamaları zaten istediğiniz zaman en güzel şekilde başında durarak yaptırabilirsiniz. Acele etmeyin.

Katiliyorum, ne kalitede yapacaklari soru isareti..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, hepinize teşekkür ederim. Bana bir firma dediler onun adına serviste bu işi yapılıyormuş, hatta ses yalıtım ve korozyon korumaya 15 yıl garanti veriyorlarmış. Firmanın adını öğrenip tekrar fikirlerinizi istirham edeceğim.

Not: İşlerimin yoğunluğundan yazıları geç okuyorum, kusura bakmayın...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uygulamayı yapacak firma şuymuş, yani bu firma adına serviste yapılıyor.
http://www.pinknanocarcare.com/

Daha önce duydunuz mu iyi yada kötü şöhretini bilen var mı acaba?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence hiç birini yaptırmayın.Aracı sağ salim teslim etsinler yeter.Sonra iyice araştırıp kaput filmi ve boya korumasını yaptırsanız yeter.Gerisi gereksiz bana göre.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;453927
Arkadaşlar uygulamayı yapacak firma şuymuş, yani bu firma adına serviste yapılıyor.
http://www.pinknanocarcare.com/

Daha önce duydunuz mu iyi yada kötü şöhretini bilen var mı acaba?

Zaten araç korozyona karşı 10 yıl fabrika garantisinde..
Servis büyük ihtimal firmadan komisyon alıyordur.
Benim fikrim aracınızı teslim aldıktan sonra yaptırmak istedikleriniz varsa gidip kendiniz çatır çatır pazarlıkla yaptırın.
Bu işlemler için kabaca masraf çıkarttım, bütün malzemeler en kalitelisinden olması koşuluyla 500-550 TL malzeme tutuyor. Gerisinin işçilik olacağını bilerek pazarlık yapabilirsiniz.
Vaktim var, keyifle kendim yaparım derseniz
http://www.detailingturkey.net/
siteye gelin her şekilde yardımcı oluruz:)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkürler. 1000 tl'ye olsun dedik, bakalım nasıl yapacaklar. Anlattıklar, garanti süreleri baz alındığında bana güven verdi gibi. Cam filmini 1 numara olarak seçmeyi düşünüyorum, trafikte muayenede sorun çıkmasın diye, bakalım hayırlısı...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada iki arkadaşım İstanbuldaki bir bayiden DSG elegance prestij paket için 79500 fiyat almışlar, duyunca çok şaşırdım. Sahi bayiler bu kadar indirim yapıyorlar mı çok şaşırdım....