škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İndirim Haberi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün yada yarın Skoda yılsonu indirimi açıklayacak değerli forum üyeleri, bilgiyi aldığım bayi net bilgi verdi ama yine de tam bilmiyorum. Araç alacak foru üyelerimize duyurulur.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri indirim konusunda bilgiyi aldım ama şu konuya bayi açıklık getiremedi, şöyle ki;  Ekimin son haftası Superb manuel prestij paket araç siparişi verdim. Siparişim fabrikaya iletildi, cevaben aralık sonuna araç yetişecek ama aksilik olursa da en geç 15 ocakta teslim ederiz dediler. Şimdi soracağım şu; bayi aracın ne aşamada olduğunu bilmiyoruz diyor, bayinin bu aracı takip ettiği bir sistem var mı? Aracın şuan ne aşamada olduğunu öğrenebilir miyiz? Yada bayinin ekranlarından aracı takip etmesi hangi aşamadan sonra mümkündür (fabrikadan çıkış, gemiye yüklenme v.s)? Bilgi verecek dostlar şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yılsonu indirim ile ilgili bi bilgi olursa paylaşırsanız sevinirim. geçen gün ankaradaki and ve efe otomotiv e gittim ellerinde fabia kalmamış hatta istanbuldaki depoda bile kalmamış diyordu. ellerinde genelde superb ve octavia kalmış. muhtemelen onlarla ilgili bi indirim gelecektir.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;451610
Değerli forum üyeleri indirim konusunda bilgiyi aldım ama şu konuya bayi açıklık getiremedi, şöyle ki;  Ekimin son haftası Superb manuel prestij paket araç siparişi verdim. Siparişim fabrikaya iletildi, cevaben aralık sonuna araç yetişecek ama aksilik olursa da en geç 15 ocakta teslim ederiz dediler. Şimdi soracağım şu; bayi aracın ne aşamada olduğunu bilmiyoruz diyor, bayinin bu aracı takip ettiği bir sistem var mı? Aracın şuan ne aşamada olduğunu öğrenebilir miyiz? Yada bayinin ekranlarından aracı takip etmesi hangi aşamadan sonra mümkündür (fabrikadan çıkış, gemiye yüklenme v.s)? Bilgi verecek dostlar şimdiden teşekkürler...

Bayinin takıp sıstemı var dıye bılıyorum örn: sızın aracını aralıktakı gemı ıle gelecekse bunu 1 aralık gemıye bınıs + yol suresı +gumruk son olarak bayı seklınde bılgılerı oluyo dıye bılıyorum opelde bu sıstem daha gelısmıs gemının nerde oldugunu dahı gorebılıyorsunuz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hanz::hanz::++:Indirim haberi deyince bende benzin 4 tl oldu zannettim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;451636
:hanz::hanz::++:Indirim haberi deyince bende benzin 4 tl oldu zannettim.
İyimserliğine hayran olmamak elde değil.:kiki:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;451637

:kiki::kiki: Hele de lpg zammından sonra...

Çevrimdışı drscz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eee ben 28.11.2013 te yani 1hafta once superb aldim. Ne olacak simdi bosunami fazla para odedim.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende octavia 1,6 dsg aracımı 2 hafta sonra alacağım satış temsilcisini o kadar sıkıştırmama rağmen bir sunrooflu aracı bulamadık yanarım yanarım tek buna yanarım inşallah indirim gelir o zman :)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Y.;451634
Bayinin takıp sıstemı var dıye bılıyorum örn: sızın aracını aralıktakı gemı ıle gelecekse bunu 1 aralık gemıye bınıs + yol suresı +gumruk son olarak bayı seklınde bılgılerı oluyo dıye bılıyorum opelde bu sıstem daha gelısmıs gemının nerde oldugunu dahı gorebılıyorsunuz.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Benim cevabınızdan anladığım, bayi araç gemiye bindikten sonraki süreç hakkında bilgi sahibi oluyor, yani en erken bilgi sahibi olma vakti bu. Acaba üretim aşamasında veya üretim bittikten sonra bayi bunu öğrenebiliyor mu? Arkadaşlar benim aracın durumunu, safahatını öğrenmem lazım ama nasıl?

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gec gelmesi iyidir aracin, hatta dua edin 2013 model araciniz 2014 se gelsinki indirimli alin:)

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kagan06;451672
Gec gelmesi iyidir aracin, hatta dua edin 2013 model araciniz 2014 se gelsinki indirimli alin:)

Aslında dediğiniz benim de aklıma yatıyor ama mesele geç gelmesi değil, hatta elde olmayan nedenlerle daha da gecikebilir. Mesele bayinin ilgisiz ve bilgisiz olması. Yani bana yaklaşık bir tarih verilsin ben de kendimi ona göre ayarlayayım. Aralık olmadı ocak olmadı bilmem ne... Ben taahhüt istemiyorum bir öngörü istiyorum ama bayiler maalesef hiç ilgili ve bilgili değiller...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;451637
:rm::++:

Alıntı yapılan: turker;451639
:kiki::kiki: Hele de lpg zammından sonra...
ne iyi olurdu değil mi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri verilen haberi bugün detayıyla öğrendim. Sadece Superb'e özel 2500 tl takas indirimi gelmiş ama adına bakmayın takas falan şart değil koşulsuz herkese indirim yapıyorlar. Yıl sonu indirimi için de araç fazla kalmadığından pek ümitvar olmamak lazımmış. Bilgilerinize...