škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 model fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saygıdeğer forum üyeleri; şubat ayının gelmesine rağmen Yüce Oto hala 2013 model fiyat listesini yayınlamadı. Listenin yayınlanacağı tarihi bilen var mı? Ayrıca bayiler sipariş alıyorlar mı, alıyorsa fiyat ve teslimat hususunda ne diyorlar? Herkese teşekkürler...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: haberci;420843
Saygıdeğer forum üyeleri; şubat ayının gelmesine rağmen Yüce Oto hala 2013 model fiyat listesini yayınlamadı. Listenin yayınlanacağı tarihi bilen var mı? Ayrıca bayiler sipariş alıyorlar mı, alıyorsa fiyat ve teslimat hususunda ne diyorlar? Herkese teşekkürler...

Bu yeni sistem (2013 model araçların 2013'te üretilme zorunluluğu) hoş olmadı diyordu buradaki suzuki bayii, senenin 2 ayı bizim için ölü artık diyordu. Yani ilk 2 ay bi şey beklememek lazım.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Haftaya yayınlarlar heralde 2012 yi bitirdiklerini düşünüyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En son bayiye gittiğimde zibil gibi 2012 octi vardı.Burunlarından da kıl aldırmıyorlardı, sanmıyorum ki satabilsinler hepsini..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şöyle biraz gezindim de, Seat ve Skoda hariç bütün markalar 2013 fiyatlarını vermişler. Aynı gruba dahil VW ve Audi dahil. Bu iki markanın farkı, eksiği ya da fazlası ne olaki?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mart'tan önce 2013 model Skoda ürün gamında hiçbir modelde yok. 2013 partisi Martta giriş yapacak Skoda Efe'ye göre.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;421091
Şöyle biraz gezindim de, Seat ve Skoda hariç bütün markalar 2013 fiyatlarını vermişler. Aynı gruba dahil VW ve Audi dahil. Bu iki markanın farkı, eksiği ya da fazlası ne olaki?

Sonunda Seat da 2013 fiyatlarını yayınlamış. Skoda neyi bekliyor ki? Darısı başına diyelim...

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nihayet yayınlandı, herkese hayırlı olsun...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
2012 tdi elegance liste fiyatı 78500, 2013 liste fiyatı 75200. Tüm markalar fiyat arttırırken bunlar düşürüyor, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim :)

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla o kadar içime oturduki en az 4000 tl geçirdiler...28 kasımda elgance prestij paketi 71000 tl ye aldım,alacağın olsun skoda hadi 2 elde üzüyorsun bari ilk elde üzme bee...
mondeoyla superb arasında kalmıştım ikiside aynı fiyattı,mondeo oldu 80 bin ,superbin haline bak...

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yalniz kampanyali fiyatlardan bakilinca zam var aslinda zaten birkac firma haric liste fiyati hikaye deil mi

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/
Arkadaşlar satıcıdan satıcıyada fiyat cok değişiyor(gerçi araçlar yeni cıktı daha henüz olmaz gibi)gecen sene bir ford fiestaya baktık kırşehir şube 43 bin dedi aydın şube aynısına 36750 dedi okadar fark nerden galıyor anlamadım.

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız 2013'ler gelince 2012 1.4 Tsi Elegance fiyatı çok güzel olmuş.

Çevrimdışı Aşkın

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba Yüce Oto 2013 model fiyat listesini yayınlamış hele şükür :)