škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multi Medya (Bilgi Eğlence Sistemi) Ekranının Isınması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı takatas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar;
Forumda araştırdım ama bu konu ile ilgili bir başlık göremedim. 2017 Makyajlı kasa 1.4 tsi 150 DSG Sport paket aracım var. Araç ile uzun yolda giderken Multi Medya ekranının çok fazla ısındığını fark ettim. Elimi dokunduğumda çok fazla sıcaktı. Bu durumla karşılaşan arkadaşımız var mı? Yada bu durum normal mi? Bilgi Eğlence sistemine herhangi bir zararı olur mu?

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15926]takatas[/MENTION]  Soner bey orjinal dimi multimedya sisteminiz , birde güneş çok gördüyse ısınması gayet normal ısındığı oluyor bizim kide uzun yolda güneş görürse ama hiç endişe edicek seviyeelre gelmedik

Çevrimdışı takatas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;631140
[MENTION=15926]takatas[/MENTION]  Soner bey orjinal dimi multimedya sisteminiz , birde güneş çok gördüyse ısınması gayet normal ısındığı oluyor bizim kide uzun yolda güneş görürse ama hiç endişe edicek seviyeelre gelmedik

Evet multimedya sistemi orijinal. Yolculuk sırasında havanın kapalı olduğu zamanlarda vardı. Güneşli olduğu zamanlarda. Normalden fazla ısındığı için endişe ettim açıkçası. Kısa Mesafelerde de test edeceğim bakalım sonuç ne olacak. Hatta yolculuğun büyük çoğunluğunda da kapalı durumdaydı.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15926]takatas[/MENTION] siz takip edin ama ben endişe edilecek bir durum değildir diye düşünüyorum
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 14:01:29 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı takatas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;631144
[MENTION=15926]takatas[/MENTION] siz takip edin ama ben endişe edilecek bir durum değildir diye düşünüyorum

Bu hafta araçla yine uzun yol yaptım. Gidişte gündüz gittim. Ekran yine ısındı. Güneşli havaydı. Dönüşü akşam yaptım. Karanlık olduğu için ısınma yapmadı. Güneşli havanın bu kadar etkilemesine şaşırdım açıkçası. :confused::confused:
Servise yolum düşerse yine de soracağım.

Çevrimdışı Fabia35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benimde 1.4 sport octavia var 2017 model ekran kendi kendine kapanıyo ve ısınma oluyo bende servise götürücem fırsatını bulduğumda