škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VAG-COM'la Octavia'da hangi özellikler açılmalı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;330374
Ben de çok beğeniyorum, bizim comfort superb de var, octavia elegance a bir türlü yapan bulamadım..

Bizim bu comfortlarda viraj asist acilabiliyor mu

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ani frende flaşörlerin yanması, gündüz cam silerken far sileceklerinin de çalışması, kadran selamlama...
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2012, 00:13:09 Gönderen: coolpassenger »

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;415458
ani frende flaşörlerin yanması, gündüz cam silerken far sileceklerinin de çalışması

flaşör özelligi octavialarda açılabiliyo mu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: msidestructive;415487
flaşör özelligi octavialarda açılabiliyo mu?

Açılır, Fabişte bile var, önemli olan onun kodunu, ayarını, yerini bilecek ustası var mı?

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;415488
Açılır, Fabişte bile var, önemli olan onun kodunu, ayarını, yerini bilecek ustası var mı?

Superb de varmi ben servise sormustum yok demislerdi

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
servislerin af edersiniz bir naneden anladıkları yok. servisteki usta, aracımdaki columbus'a geri görüş kamerası takıldığını görünce ağzı açık kaldı.

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;415505
ankarada iseniz yardımcı olabilirim

fatih bey ankaradayız. bu işleri yapan birileri mi var artık ankarada??
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: chook;415491
Superb de varmi ben servise sormustum yok demislerdi

Baz donanım Fabia'da var, diğerlerinde mutlaka vardır.

Kanal 21 ve 29'da Fabia'da ayarı

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
olmaz mı. Elektronik aksam işleri uzmanlık istiyor bu araçların. Çok temiz çalışan 2 mühendis arkadaşım var. Benim aracıma pek çok donanım ve yazılım yaptılar. En sonuncusu da OCT Tuning. İnternetten araştırabilirsiniz. 140hp-320 Nm oldu şimdi 170 hp-375Nm. Yeni 520d lerle kapışıyorum neredeyse.

Çevrimdışı Akifgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;415556
olmaz mı. Elektronik aksam işleri uzmanlık istiyor bu araçların. Çok temiz çalışan 2 mühendis arkadaşım var. Benim aracıma pek çok donanım ve yazılım yaptılar. En sonuncusu da OCT Tuning. İnternetten araştırabilirsiniz. 140hp-320 Nm oldu şimdi 170 hp-375Nm. Yeni 520d lerle kapışıyorum neredeyse.

Fatih bey bende Ankara AND otodan, Ocak'ın ilk haftası 1,6 TDİ elegance - octavia inşaallah teslim alacam. Sağ olsun İrfan bey in bilgilendirmesi sonucu bayi ile konuştum; maxi dot ekrandan viraj asist, gündüz farları, alarm sesi, otomatik kilitleme..vb özellikleri açtırmak için. Teslimden 1 gün önce arayın yardımcı oluruz dediler. İnşaallah muvaffak olurlar.

Şimdi sizlerin de ayrıca belirttiğiniz; ani frende flaşörlerin yanması, gündüz cam silerken far sileceklerinin de çalışması..vb  özellikleri de söylesem bayiye, maxi dot dan onu da halledebilirler mi? Yoksa sizlerin önereceği yerlere mi başvurmam gerekiyor konu özellikleri açtırabilmek için?  İlk etapta beygir gücünü değiştermeyi düşünmüyorum belki ilerde bu konuda da sizlerin değerli bilgilerine başvurabilirim...

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sizin yazdığınız özellikleri maxi-dot tan sizde aktif edebilirsiniz. benim yazdıklarım için bilgisayara vcds yazılımı ile bağlanılıyor. nelerin açılabileceğini belirleyen bu özellikleri aracınızın destekleyip desteklemeyeceği. destekledikten sonra tüm açılmamış olanlar aktif ediliyor. OCT tuning konusu ise başlı başına mükemmel bir deneyim. 105hp sizin arabanız oct den sonra 132hp, tork 250 / 295 oluyor. biraz km yapın sonra düşünün.

Çevrimdışı Akifgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;415912
sizin yazdığınız özellikleri maxi-dot tan sizde aktif edebilirsiniz. benim yazdıklarım için bilgisayara vcds yazılımı ile bağlanılıyor. nelerin açılabileceğini belirleyen bu özellikleri aracınızın destekleyip desteklemeyeceği. destekledikten sonra tüm açılmamış olanlar aktif ediliyor. OCT tuning konusu ise başlı başına mükemmel bir deneyim. 105hp sizin arabanız oct den sonra 132hp, tork 250 / 295 oluyor. biraz km yapın sonra düşünün.

tahmin edebiliyorum :gach:, Passat 1,6 TDİ için de, 2013'de yazılımların geleceği ifade ediliyor(SERVİSLERE !!!)  Allah nasip ederse bir kaç bin km sonrası düşünebiliriz OCT Tuningi o zaman kapınızı aşındıracağız gibi görünüyor :)  İlk etapta, hayırlısıyla şu bahsi geçen özellikleri maxi dot dan açtırayımda(-açayım) inşaallah...

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
'gündüz cam silerken far sileceklerinin de çalışması' bu nasıl bir şey? ilk defa duydum octavialarda far silecegi yokki